Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
FM raidītāja izgatavošana -
+
1 2 3 4 ...

thread: FM raidītāja izgatavošana

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Labi gan, ka cilvēki paši par saviem plāniem pastāsta. Atliek tikai sagaidīt, kad noziedzīgais plāns īstenots tiks un tad pat nebūs pelengators jāsūta uz to pusi. Gan jau nākamais jautājums par antenas uzstādīšanu būs

UL, ar mellām biksēm
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Junior Member
    Aug 2016
    7

Cibla atrodas 7 km no Krievijas robežas. Radio Marija te vispār neķer. Latgales radio nepārraidīs kaut kādu sviestu tak. Ja jūs neviens man nevarat palīdzēt, tad man atliks meklēt kādu , kurš varētu man caur ebay nopirkt fm raiditaju. Man pašam nav PayPal konta un arī ar savu bankas Maestro debetkarti nevaru iepirkties caur Ebay.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Ciblas novads atrodas vidēji 30km attālumā no Rēzeknes raidītāja. Nu neticu, ka tur nevar dzirdēt Ladgales un citus raidītājus. Tādā attālumā jau radio monitoringa stacija varēs identificēt 10W raidītāju un pirātisms var beigties sāpīgi. Protams, ja visu izdara kā vajag, tad pirātisko radio grūti noķert, bet vai ''ticības vārdā'' ir vērts ar to ņemties.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,423

Latgales radio nepārraidīs kaut kādu sviestu tak.
    Pats visu pateici. Gaisā laists sviestu nevajadzētu vispār. Tieši tāpēc arī pirātus soda. Turies pa gabalu no FM viļņiem. Lai Tavam raidītājam galapakāpes novilst!

Senior Member
    Feb 2014
    496

Esmj runājis ar Marijas Radio. NU viņiem nav naudas raidītāja uzstādīšanai Ludza.

Lai draudzes gans pārdod vienu nodzītu ziemas riepu no sava ''pieticīgā'' autiņa (kuram riepas nez kādēļ ir platākas par manu pakaļu), un naudas pietiks! Blakus tēmā Didzis ir ielicis linku: http://www.ebay.com/sch/FM-Radio-Tra..._347799/i.html Ar 45 naudiņām pietiek.

Cibla atrodas 7 km no Krievijas robežas. Tādā attālumā jau radio monitoringa stacija varēs identificēt 10W raidītāju un pirātisms var beigties sāpīgi

Kurš monitors tai purvā līdīs? Gan jau atkal vāvuļotu, kamēr zenders no kauna nosvilst! Prosta - nahren atbalstīt tādus ļaudis, kurus ''ņe lomit'' vecām tantēm mozgus čakarēt, lai jamās savus pēdejos kapeikus iet un saber ziedojumu ķeselē?! Lai viņi labāk ierīko ļergas dzītuvi kādā vecā pirtiņā!
    Meklēju savu Roģinu! ...ar dzeltenajām lampām.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Ebay jau nu nav māksla iepirkties un to pat skolnieki prot. Cita lieta, ko Tu nopirksi. Tie ķīniešu raidītāji ir bez harmoniku filtriem. Tapēc tik lēti. Uzliksi tādu ar 5W jaudu un aizsitīsi visu FM ēteru. Simts punktu kāds pasūdzēsies un vīri melnā būs klāt. Lai pareizi ustādītu pirātisku raidītāju jābūt labām tehniskām zināšanām. Pēc jautājumiem Tev Jānis111 tādas nav. Tapēc vajag nolīgt kādu speciālistu, kurš noskanē vietējo ēteru, izvēlās brīvu frekvenci, izštuko augstu vietu, kur antenu izvietot, izgatavo un uzstāda antenu. Tad noteikti, ķīniešu raidītāju, vajadzēs papildināt ar speciāli izgatavotu joslas filtru. Vārdu sakot, uzstādīt radioraidītāju nav ta spats, kas Ebay nopirkt ķēķa radio un virtuvē klausīties. Protams, var visu to apgūt pats un tad te atradīsi bezmaksas konsultāciju, bet uz citādu atbalstu gan neceri.

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,408

Ko t' Radio Vaticano ar Romas Papus svētību nevelk līdz Ciblas pagastam?
    nahren atbalstīt tādus ļaudis, kurus ''ņe lomit'' vecām tantēm mozgus čakarēt, lai jamās savus pēdejos kapeikus iet un saber ziedojumu ķeselē?! Lai viņi labāk ierīko ļergas dzītuvi kādā vecā pirtiņā!
    - Vot, šitais ir prātīgi rūkts! Tās puses krūmu šnabis domas skaidras dara.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Ei, nopietni ?! Vai tā tāda smalka ironija.....
    A moš tās tantiņas kaut kad janvārī ragaviņās sasēdināt un aizvilkt nax uz mežu ?
    A ja par tēmu, tad :
    Dziļos laukos kur impulsu barokļu arī varētu nebūt....varētu tač raidīt arī garākos viļņos MW, utt....
    Jauda mazāka vajadzīga būtu un to MW vispār vīri melnā kontrolē ?

Junior Member
    Aug 2016
    7

Didzi, ja man būtu kredītkarte un internetbanka, tad jau es paypal kontu pats uztaisītu, arī iepirktos ebay, bet man pat bankas kartes nav, jo strādāju te vietējā firmelē, kur man maksā katru mēnesi uz rokas noteiktu ciparu. Ceru atrast reālu meistaru, kurš man varētu uzlodēt FM raidītāju. Raidošo antenu es pats saliktu, vadoties pēc internetā iedotajām instrukcijām.

Senior Member
    Mar 2011
    703

Nodokļus nemaksā, bet grib nelegāliem līdzekļiem izplatīt viduslaiku pātarus. Skumji.

+