Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Termināļa restaurācija - bezjēzīgs vēstures projekts. -
+
1 2

thread: Termināļa restaurācija - bezjēzīgs vēstures projekts.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Tur jāizšķir divas lietas- restaurācija maksimāli atstājot visu autentisku, vai vecas iekārtas dabūšanu pie dzīvības. Otrā variantā bieži vien prātīgāk visu pārtaisīt, nevis jāties ar veciem relejiem un devējiem. Savs kaifs ir vecu lūzni piemērot mūsdienu vajadzībām. Man piemēram metināmajam aparāram izejā stāv pretestību magazīns no 1953 gada. Nekādu tiristoru, invertoru, vai citas elektronikas, bet darboja sperfekti.

Senior Member
    Apr 2006
    196

Kodolskiltava, nu baigais malacis esi, bez ironijas.
    Es gan dodu priekšroku jaunu iekārtu radīšanai, tādejādi ceļot mūsu valsts IKP, bet studentam vai pensionāram šāds hobijs tieši laikā

Senior Member
    Mar 2011
    703

Hehe, paldies! Man gan ļoti iekavēti studenta gadi tūlīt būs cauri, bet līdz pensionāram esmu vien pusceļā. Ar jaunu lietu radīšanu pa lielam nodarbojos darbā, bet brīvajā laikā tomēr vēsture vairāk iet pie sirds. Būs kaut kas normāli pabeigts, gan uzrakstīšu par vēl kaut ko.

Senior Member
    Apr 2006
    Liepāja, Latvija
    224

Otrā variantā bieži vien prātīgāk visu pārtaisīt, nevis jāties ar veciem relejiem un devējiem. Savs kaifs ir vecu lūzni piemērot mūsdienu vajadzībām.
    Piekrītu Didzim, jo pārsvarā modificē iekārtas, lai tās pildītu savas funkcijas, vai pat labāk! Es esmu racionālists!
    Kodolskiltava, ... liels respekts par paveikto! ... ir patīkami nodarboties ar lietām, kas aizrauj, un pašam patīk!
    Uzzināt kaut ko jaunu, nekad nav par vēlu!

+