+ Atbildēt
Lapa 3 no 3 FirstFirst 1 2 3
Atbildes 21 līdz 24 no 24

Tēma: Bulgāru lampu pastiprinātājs Mono-?

Senior Member Didzis's Avatar
    Reģistrējās
    May 2006
    Atrodos
    Lielvārde
    Atbildes
    3,731

Jā, free energy fanus te nemīl. Profesionāli un tehniski izglītoti cilvēki ar mūžīgajiem dzinējuem nenodarbojas. Man vienmēr ir fascinējušas Teslas sples, bet, par cik tām nav nekāda praktiska pielietojuma, tad slinkums bijis ko tādu savērt.

Junior Member Edgars 123's Avatar
    Reģistrējās
    Oct 2016
    Atrodos
    Kuldiga
    Atbildes
    13

Viss pareizi.Izmantoju kā gaisa jonizātoru,darbā kā mācību uzskates līdzekli,izgatavoju kādus piecus gadus atpakaļ.Es vienkārši vēlos klausīties kvalitatīvu skaņas mūziku,arī pienācis laiks atpūtai.Man jau arī piemīt slinkums.
    Galvenais gudrs skats!!!

Senior Member Isegrim's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    Atbildes
    3,363

Quote Edgars 123 rakstīja View Post
    vēlos klausīties kvalitatīvu skaņas mūziku
    Šajos laikos ar vienu pastiprinātāju nepietiek. Priekš stereo abiem jābūt strikti vienādiem. Ja nav sagādāts otrs tāds brīnums, liela prieka no klausīšanās nebūs. Variants - 2.1 sistēma ar kopīgu PP pastiprinātāju basam un mazākas jaudas SE pastiprinātājiem stereo skaļrunīšiem. Krosa frekvence - kādi 315 Hz, ne augstāk.
    Alles was echt ist, ist gut!

Junior Member
    Reģistrējās
    Sep 2017
    Atbildes
    2

Negribu neko apgalvot, bet man nešķiet, ka šis agregāts, pat kā detaļu komplekts, ir kā saistīts ar kvalitatīvu mūziku. Ievērojami perspektīvāk ir iegādāt kādu vintāžu no top vidusgala, un būs laima ar mazākiem izdevumiem un ievērojami labāku kvalitāti. Muzejam, vai vakaros ģitāru uzspēlēt un kādu blūzu kaimiņiem par prieku nodziedāt - tur jā, šis būs īstais

+ Atbildēt

Atslēgas vārdi šai tēmai

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus
  • Jūs nedrīkstat labot savas atbildes