Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
12 - 14 v impulsu ģenerators
+
1 2

thread: 12 - 14 v impulsu ģenerators

Member
    Feb 2016
    53

12 - 14 v impulsu ģenerators

Sveiki, no elektronikas maz ko saprotu. Man nepieciešams impulsu ģenerators ar potenciometru, lai varētu vadīt solenoīdu automobīļos esošajā spriegumā. Solenoīds (elektrisks vārsts), kas vērsies vaļā, ciet, atkarībā no manis izvēlētās frekvences, kuru vadu ar potenciometru. Kas man nepieciešams, kā to sauc?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,412

Next, produktu. PRODUKTU, nevis shēmu.

Senior Member
    Mar 2007
    1,597

Member
    Feb 2016
    53

Ebajs jāgaida. Varbut Latvijā ir kas tāds?

http://www.ebay.co.uk/itm/New-DC-6V-...1%26rkt%3D1%26

Šāds tak arī der, vai ne? Strādā no pievadītā sprieguma?

Member
    Jan 2011
    97

Ja vajag vienā eksemplārā, tad uzraksti no kuras pilsētas esi. Varbūt kāds no foruma var izlīdzēt ... ( samest uz maketplates ~1st).

Member
    Feb 2016
    53

Rīga. Itkā jau gribētos tādu smuku paskatu tam pasākumam, bet testam arī derēs uz ātro. Droši var man uzrakstīt PZ ar izmaksām un kad var dabūt?

Senior Member
    Mar 2007
    1,597

Vispirms jaazina ko iisti vajag.
    Cik aatri un preciizi tam verkjim jaastraadaa, kaads diapazons reguleeshanai?
    Ar to DC motora PWM var nesanaakt jo tam droshi ka paliela frekvence un motoram tas pofig.
    Solenoiidam inerci jaanjem veeraa.

Member
    Feb 2016
    53

Pasūtiju, šomēnes jābūt, tad arī redzēs. Ja frekvence liela, nu lai nereāģē tik ātri tas solenoīds, bet uzturēt to manis iestatīto atvērumu tak vajadzētu..

+