Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vecs PC
+

thread: Vecs PC

Senior Member
    May 2011
    188

Vecs PC

Vecs PC,iedev lai paskatos ko bērni sadarījuši,bet rodas aizdomās ka nebūs bērnu vaina! Lūk neliels video kā uzvedas vecais PC
    Jasāk ar to,noņemot vāku apsekojot vadus vis kartībā,bet viens no 4 ramiem gan bija slīpi ieks slota.Ieliekot vietā PC ar gariem pīkstienie turpīnāja kaukt....
    Tad nu tika izardīts,iztīrīts pamainīts procesors,kaa jau video redzams uzrakst un būzera krakšķēšana .
    CMOS tika nostartēts,baterija ielikta jauna... Tika arī pamainīts barošanas bloks ka redzam PC nekādas izmaiņas,netiek ne BIOSa klavieres ne USB ne vecas PS nereaģē...!
    Ko jus iesakāt!?

Senior Member
    Nov 2014
    128

Kāds ir mērķis viņu atdzīvināt, šitādas grabažas jau var dabūt vai nu ļoti lēti vai pa velti? Es vienkārši viņu izmestu, ja vajag dabūt ārā datus tam jau vajag tikai pc pieslēgt klāt ar ide vai sata usb adapteru.

Senior Member
    May 2011
    188

Kāds ir mērķis viņu atdzīvināt, šitādas grabažas jau var dabūt vai nu ļoti lēti vai pa velti? Es vienkārši viņu izmestu, ja vajag dabūt ārā datus tam jau vajag tikai pc pieslēgt klāt ar ide vai sata usb adapteru.
    Mērķis bija,paziņam ķipa prēks bērniem kompi savest kartība-esot baigais gammeru kompis ! Sākumā ieraugot PC korpusu ar tā nodomāju,bet ataisot vāku izrāda ka no visa šā kurpus ir vērtīgakais,smuki saglabājies HEDY Tīri simpatisks budžetnieks!

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

Nomaini BIOS bateriju un saliec BIOS uztādījumus. Pēc tam skaties tālāk, kas tur nestrādā.

Senior Member
    May 2011
    188

Nomaini BIOS bateriju un saliec BIOS uztādījumus. Pēc tam skaties tālāk, kas tur nestrādā.
    saliec BIOS uztādījumus-ka jau minēju netiek BIOSa
    pats pirmais bija-pa cik konstatej ka viens rams bija slīpi to ieliekot garie piikstieni pārgāja bet ka video redzams šadā čarkstoņā!
    Bios baču nomainīju COMOS nostarteju -ka redzi video,pec pirma pikstiena nospiežot Delete nekas nenotiek-ari no tas vietas nekas nereaģē uz klavieres ne PS ne USB,neviena diode nenožipstinas ..!

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

NUM, CAPS lock uz klavieres strādā? Nē? Pārbaudi vai uz klavieri pienāk +5V. Nēpienāk? Uz PS/2 vai USB (atkarībā kurš pieslēgts) iespējams nav barošana. Pāskaties mātesplates instrukcijā vai tur nav kaut kādi sleep/wakeup jumperi. Varbūt jumperis izrauts, pazaudēts. Varbūt nosvilināts attiecīgs drošinātājs uz mātesplates.
    Ir spriegums? Pāršujam BIOS. Varbūt? Kā. Sarežgīti. Ehh, tik sen nav nekas darīts ar PC. Pilnīgi gribās iekurbulēt Pentium 133 un paskatīties un Windows95 ielādes logo.

Senior Member
    May 2011
    188

NUM, CAPS lock uz klavieres strādā? Nē? Pārbaudi vai uz klavieri pienāk +5V. Nēpienāk? Uz PS/2 vai USB (atkarībā kurš pieslēgts) iespējams nav barošana. Pāskaties mātesplates instrukcijā vai tur nav kaut kādi sleep/wakeup jumperi. Varbūt jumperis izrauts, pazaudēts. Varbūt nosvilināts attiecīgs drošinātājs uz mātesplates.
    Ir spriegums? Pāršujam BIOS. Varbūt? Kā. Sarežgīti. Ehh, tik sen nav nekas darīts ar PC. Pilnīgi gribās iekurbulēt Pentium 133 un paskatīties un Windows95 ielādes logo.
    Uz pašu maateni divos USB ir 5V ,bet 2 nav -priekspanelī ir ,bet to jau es konstatēju sakumā, laikam tai PS/2 nav... klaviere nekadas emocījas NUM, CAPS lock nestrāda jo kautkas ar to mateni nav!
    Pašam PSU ir 5V -un 12V vieta pat 13...nevis ka letajiem PSU 12V vieta labi ka 11,5!Labi paskatīšos ražotāj lapā matenes izkartojumu!

Senior Member
    May 2011
    188

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,402

Kančai! Tas pišs to nestāv. Ņem ejošu māteni! Varētu tev uzdāvināt kādu.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    May 2011
    188

Kančai! Tas pišs to nestāv. Ņem ejošu māteni! Varētu tev uzdāvināt kādu.
    Nē ne, man personīgi neko nevaig es sēdu uz i5 ....ir ari paris portatīvie un stacionarie ko piedāvāt tai persoonai!!!
    Cilvēks vienkārši bija iedomājies ka viš man atvedis baigo gammeru PC ...itkā bērniem...5 gadus atpakal paziņa eso salicis ka spēļu datoru- korpusu ieraugot nodomāju gan jau kāds vismaz socket 775 būs ar DDR2! Atverot vāku sapratu ka šis PC ir sliktāks nekā man kas blakus kalpo kā galdiņš!
    Es ipašniekam piezvanīju pateicu ka tādu nav vērts censties sataisīt ,flash spēlītes un muzik uz tadu darbināt un ar jaskatās vai nedomās!!!
    Liku saprast ka tai laika kadu vieglo kontru varēj uzlaist ,bet tagat sīkie apjēguši kas i kas jo vienam vecaki noperk 300-400ero PC kurš daudzmaz var pakustināt si laikmeta spēles -padziedājis nabaga kaimiņ puikam un tas pus dienu cenšās uzinstalēt uz pentim 4..... jaunako FlatOut !

+