Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Mājas kaķa vietā.
1 2 3 ...

thread: Mājas kaķa vietā.

Senior Member
    Feb 2010
    114

Mājas kaķa vietā.

Patreiz, ļoti populāra lietiņa, mājas kaķa dziedinšanu aizvietot ar statisko virpuļlauku atveseļošanās veikšanai.
    Bet, arī kādreiz kaķītis kļūst par upuri un tad arī tam pašam nepieciešama atveseļošanās. Atveseļošanās ietver atbrīvoanos no galīgi nevēlamām gredzenveida biostruktūrām mūsu ķermeņos. Šādas sruktūras izveidojās izjaucot dabīgo biovidi. Ja lietojam mobīlos telefonus, saņemam vi-fi starojumus, rādiosignālus, potējamies pret visādām nejēdzīgām slimībām.
    Parazīti, vīrusi, sēnītes un citas riebeklības savairojās ķermeņos. Tāpēc labāk uzturēt tīrāku mūsu dvēseles mājvietu.

Tāpēc ir radīta brīnišķīga lietiņa - atveseļošanās virpuļlauka ietekmē.
    Redz kāda spole ar generātoru. Var barot pat no PowerBank blociņa.

Senior Member
    Dec 2008
    3,287

es saprotu, ka šis strādā, ja ģenģeris dod ārā thd 0.001 ar pareizo spektru + vislabāk lampu pastūzis galā un barošanai labāk pareizi tītos trafus vajag ar pareizajiem kondensatoriem....
    es labāk izvēlos kaķi...mana gan pus-mežone un rokās nedodas :

Senior Member
    Aug 2008
    565

Tinumu virziens ir nepareizs, vajadzēja tīt pretējā virzienā, var viegli sajaukt pozitīvo virpuļlauku ar negatīvo.
    un tad kaķis tiks nevis izdziedināts, bet dabūs kādu slimību.

osscar Šinī gadījumā tev piekrītu par THD

Senior Member
    Dec 2008
    3,287

Es saprotu ka ar to verķi ārstē sevi ne kaķi .

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,833

Gaija_5D, ko tu pīpē? Es arī gribu tādu zālīti.
    Eh pareizi, šodien tak pirmais aprīlis.

Senior Member
    Dec 2008
    3,287

sākumā internātā bija modē aķu atjaunotājs no bedīnī, tad free energy, kapandze u.c, pēcāk negatīvo jonu ūdens - tagad šitas verķis

ā vēl bija auto ieplūdes jonizators

Senior Member
    Feb 2008
    821

Vajadzētu tā ka zobu salabot, bet zobārstam negribas tērēties.

Nav kādam links uz kādu DIY saiti kā atri un lēti salabot zobus? urbmašīna un flaķenes ir, ar to pietiks, vai vēl kas jāsagādā?

Senior Member
    Dec 2008
    3,287

anestēzija - 0,7, bet tad var arī netīšām veselos zobus salabot

Member
    Jun 2010
    Ogre
    73

''''auto ieplūdes jonizators'''' tas verķis tak degvielu ''jonizēja'',a populāri bija tie ''virpuļotāji''-tie ar līdz 15% ekonomēja.
    "Инженерное искусство заключается в умении сделать то, что требуется, из того, что имеется в наличии"