+ Atbildēt
Lapa 1 no 5 1 2 3 ... PēdējāPēdējā
Atbildes 1 līdz 10 no 44

Tēma: Kā tikt pie ķīniešu mantiņas?

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2014
    Atbildes
    485

Default Kā tikt pie ķīniešu mantiņas?

Labdien! Vai kāds pavasara un cilvēkmīlestības pārņemts radiomīlis ar tirgotāja gēniem nevarētu palīdzēt vecam zābakam, tobiš - man, pasūtīt no dižās ķīnas šādu mantiņu: https://ru.aliexpress.com/item/Ham-R...FVPGsgodj9ACiQ
    Te var tuvāk apskatīt, par ko ir runa: https://www.youtube.com/watch?v=MKZWuRJ2G2I
    Ne obligāti no šī tirgoņa, bet pēc idejas - jo vieglāk un lētāk, jo labāk. Un, protams, ne jau par velti, bet uz kautkādiem abpusēji incantiem pamatiem. Būšu priecīgs un pateicīgs!
    Meklēju savu Roģinu! ...ar dzeltenajām lampām.

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2011
    Atbildes
    496

Varu palīdzēt, man kā reizi PayPalā ir iesaldēta nauda un to labprāt pārvērstu taustāmā čungurā, piemēram, pasūtot šādu:
    http://www.ebay.com/itm/DC12V-Ham-Ra...IAAOSw3KFWe6AE

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2014
    Atbildes
    485

Aber tas tak tas pats ir, tikai no jebaja un par vienu zaļu rubli dārgāks! Ar prieku!! Kas man ir jādara? Cik noprotu, jāsāk ar to, ka jāaizsūta Tev naudiņa? Kurp un cik?

PS par to C1-65 panelīti nav nekādu ziņu?

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2011
    Atbildes
    496

Tūlīt privāti aizsūtīšu ziņu.

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2014
    Atbildes
    485

Saņēmu! Lielais Paldies un priekiem nav gala!!

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2011
    Atbildes
    1,082

Ja ir luste, tad pie tām mantiņām pavisam bez piepūles vari tikt arī pats bez citu palīdzības. Vienīgais nosacījums, ka tev jābūt bankas kartei. Ja tāda ir, tad tik pieregistrējies ebay, aliexpress un veel kur vien gribi un tad sūti uz nebēdu. 2 klikšķi un pēc 2-4 nedēļām sava pastkaste saņemsi vai nu paziņojumu vai pasu mantu.

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2014
    Atbildes
    485

Baidos, ka tas nav tik vienkārši. Iedzimtais stulbums kopā ar vecuma plānprātu un angļu mēles nezināšanu neļauj man ne jēdzīgi darboties ar datoru, ne saprast, ko tas Jebajs no manis grib. Plus vēl tas, ka esmu pensis, sava budžeta man nav, vienīgie privātie līdzekļi ir tie, kurus palaimējas iestumt bikšu krūšu kabatiņā, kad pastnieks atnes pensiju. Bankas kartes arī man nav, aiz tā vienkāršā iemesla, ka vairs nespēju uz to banku aizvilkties. Nu un vēl - par manu tieksmi tērēt naudu veciem dzelžiem laikabiedri nebūt nav sajūsmā...

Moderator JDat's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2009
    Atrodos
    Rīga
    Atbildes
    4,340

Hmm... Tev tiešām vajag mazu un portatīvu kastīti? Vai ar datoru nemaz negribas krāmēties? Piemēram FLDIGI programma. Izmantoju ne tikai lai klausītos morzes kodu, bet arī PSK31 un RTTY mūsu pašu raķetei un stratosfēras baloniem. Patiesībā baloniem un raķetēm izmantojam modifikāciju DL-FLDIGI, kura pati māk nosūtīt koordinātas uz serveri.

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2014
    Atbildes
    485

Tev tiešām vajag mazu un portatīvu kastīti? Vai ar datoru nemaz negribas krāmēties?

Gribas! Un vēl gribas iemācīties zīmēt plates un bildītes lazeram.
    Bet ar gribēšanu vien vēl neviens pie dabūšanas nav piekļuvis. Palasi vēlreiz iepriekšējo postu, + tas,ka pie mājas datora man ir pēdejā roka, un man ir pieteikts, lai skatos ķinīšus Youtubē un lasu grāmatas http://publ.lib.ru/ARCHIVES/M/''Mass...#39;'.html ...nu, varbūt vēl kautko, bet ne jau šaubīgas programmas lādēt. Un ar visu to es pamanos saķert ''Mail.ru'' divreiz mēnesī...
    Ja tā godīgi, ir man pašam arī kautkāds Dell Inspiron ar 266 MHz proci un Windows 98. Ar to es itkā varu darīt, ko gribu, bet viņš man pat Windows Explorer vairs nepazīst... Vot, ja kāds Timurietis man viņā kautkādu normālu latviskotu Windowu iešūtu... Sākumā viņam bija pat XP un ķinīšus varēja skatīties, bet nomira HDD, un tagad ir tas, kas ir, un ja kādam lūdzu izlīdzēt, viņš smej! Un latvisku vajadzētu tamdēļ, ka esmu imūns pret 3 lietām - angleni, telegrāfu un Bulduru rūgto - nu nekādi nevaru tos dabūt iekšā!
    ...tā kautkā...

Moderator JDat's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2009
    Atrodos
    Rīga
    Atbildes
    4,340

Ar tik specifiskām prasībām, evolūcijas ātrums samazinās 100500 reizes. Diemžēl...

Nesen iemainīju lūdžņu kaudzi pret Jāgerlitru. Tur ir arī divi datori. Pentium4 vai tml. Uzsit PM, sarunāsim...

+ Atbildēt

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus
  • Jūs nedrīkstat labot savas atbildes