Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Gribu nopirkt savu pirmo osciloskopu -
+
... 2 10 11 12

thread: Gribu nopirkt savu pirmo osciloskopu

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,403

Ņemu koaksiālo kabeli, vienā galā uzmontēju štekeri, kas der osciloskopa iejai, otru galu pielodēju pa tiešo mērāmajā vietā
    Es nelodēju štepseli; gatavu 50-omīgo kabeļu ar CP-50 (sovjetu BNC analogs) kā pīļu mēslu. Atliek vien pārkniebt uz pusēm.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Es nelodēju štepseli; gatavu 50-omīgo kabeļu ar CP-50 (sovjetu BNC analogs) kā pīļu mēslu. Atliek vien pārkniebt uz pusēm.
    Ne jau visiem arī tie pīļu mēsli ir
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,825

Isegim, mēs paliekam veci un ir izaugusi paaudze, kura nav sastapusies ar CP-50 krievu štepseļiem. Cieti un melni bija tie krievu vadi ar CP-50 galā, bet ekrānā gan varš netika žēots un un daudzi mūsdienu ķīniešu kabeļi līdzi netur. Es arī varu kādu tādu vadu atrast un uzdāvināt.

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    987

Kaut arī esmu to laiku produkts, tomēr tās mantas gluži kā pīļu mēslu arī man nav. Un tos, kuri ir, vienkārši žēl tādai vienas reizes vajadzībai ķēzīt. Jo tie krievu laiku produkti, gan paši štekeri, gan kabeļi, militārajā izpildījumā, ir par kārtu vai divām kvalitatīvāki, par tiem ķīniešiem, ko esmu pircis Argusā.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,825

CP-50 gan bišku ar vīlīti ''jāuzlab'', lai turētos uz BNC ligzdas, bet citādāk var tikai piekrist. Uzlodēts CP-50 ir nesalīdzināmi izturīgāks par uzkrimpētu BNC. Cita lieta, mājās jau nav vajadzīga militāra izturība, kad ar vienu kabeli izvelk tanku no grāvja un pēc tam ar to pašu kabeli dibina sakarus.

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

Mana pieredz ar BNC nāk no video puses, ja analogajā laikmetā viss bija saprotami un sliktu kontaktu bija viegli noķert tad SDI ir krietni grūtāk... klasiski liku F->BNC, jo to var ar kabatas nazi salabot lauka apstākļos, krimpēto vispār neko padarīt. CP-50 šajā kontekstā liekas zelta vērti, īpaši uz gimbal stabilizatoriem
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Apr 2004
    642

Labdien!
    Metu aci uz jauna oscilogrāfa pusi ne pārāk dārgu mājas vajadzībām šad tad kādus seriālos datus apskatīt utml. Kādas atsauksmes par šo? Hantek DSO5102P.

PS
    Kas ar forumu notiek? Viss kaut kā greizi izskatās.

Senior Member
    Apr 2004
    642

ai pat varbūt ko šādu?
    Hantek 6104BC. Kāds var padalīties ar pieredzi?

+