Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vakance -
+
1 2

thread: Vakance

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,402

Potenciālais kompanjons: "Kad un kāda ir paredzēta peļņa un vai vispār tā būs?".
    Piemērs no Lielā Audiopirāta: "Tad, kad es izvilkšu no purva Meseršmitu, es dabūšu miljonu. Tad pietiks man, tev un visiem!".
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Apr 2007
    2,085

Nu jau jūs te uzklupāt cilvēkam. Pilnīgi normāli, ka meklē domubiedrus pasākumam, no kura varētu izaugt arī kaut kas vairāk nākotnē. Man diemžēl 2. punkts šobrīd ir svarīgs, lai varētu nākotnē atkal atļauties iesaistīties kādā šāda formāta pasākumā.

Senior Member
    Feb 2007
    307

Varbūt gribi otrādi? Viss minētais no Tevis un nāc pie manis ar savām idejām??? Palīdzēsim Tev - palīdzēsi mums )
    Bet kā jau JDats un Karloslv teica - cepumiņus un makaronus tomēr vajag. Par nākotnes pilnajiem stadioniem un pirmo 1M, esmu diezgan daudz atklausījies.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Potenciālais kompanjons: "Kad un kāda ir paredzēta peļņa un vai vispār tā būs?".
    .
    Ja mēs katrs zinātu kur kritīsim, tad iepriekš spilvenu paliktu apakšā.
    ...
    Tiem, kas grib ātri pelnīt (vai zaudēt)miljonus, tad labāk ar valūtas spekulāciju nodarboties nevis elektroniku lodēt. Skat šonedēļ vien jau varēja daļu kapitāla nopelnīt, eur/usd 1.10017 -> 1.08718

p.s. uz priekšdienām varbūt varētu paaicinat palīgos kādu, kurš gribētu par "cepumiņu" ko salodēt, ja izdomāsim lodēt ar rokām. Kaudzīte ar 20x50mm un/vai 20x35mm izmēra pcb. Mazākā detaļa 0603. Ja ir interese, tad sīkāk PM
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,410

Izskatās ka tu pats neko nesaproti.

Sarunājam vienu lietu:
    :
    nāc zīmēt PCB un programmēt raķeti. Kad sponsori sametīs piķi, tad arī dabūsi. nav nekādi miljoni, bet gan fun, gan pieredze garantēta. Piķis arī kaut kāds paredzēts. Esi gatavs pa naktīm zīmēt un programmēt? Aiziet! Nē? Kāpēc nē? Miljoni netiek solīti? Neesi gatavs ieguldīt savu laiku?
    Tagad pats redzi kā tas izskatās no malas.

PS: raķete nav konrēts piedāvājums priekš tevis. Tas ir tikai piemērs.

Senior Member
    Feb 2014
    496

Mazākā detaļa 0603.

Galvenais nav mazums, bet vai detaļa nav ar vipendroniem - tobiš tāda, kurai lodlaukumi ir tikai apakšā, un ar parastu lodāmuru tā nav pie PCB piecinnējama. Ir pieredze ar rokām lodēt SMD. Ja apjomi nav ķīniski un attieksme lopiska (likt strādāt kā zirgam, bet maksāt kā ēzelim), varam runāt.
    Meklēju savu Roģinu! ...ar dzeltenajām lampām.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

nāc zīmēt PCB un programmēt raķeti. Kad sponsori sametīs piķi, tad arī dabūsi. nav nekādi miljoni, bet gan fun, gan pieredze garantēta. Piķis arī kaut kāds paredzēts. Esi gatavs pa naktīm zīmēt un programmēt? Aiziet! Nē? Kāpēc nē? Miljoni netiek solīti? Neesi gatavs ieguldīt savu laiku?
    JDat, ja šobrīd es nebūtu aizņemts VISU atlikušo laiku kad neguļu vai neēdu, tad 90% ka es teiktu OK. It kā jau nepatīk man būt atkarīgam no sponsoriem, bet attieksmi viemēr var arī izmainīt. VISsmagākais punkts būtu tas, ka diemžēl tā ir strādāšana zem kādas priekšniecības, kas man kā "brīvmāksliniekam" ir ļoti grūti sagremojams.
    BET, ja varu jums ar ko līdzēt, tad ar lielāko prieku, ja liktenis lems mums kaut kad saskrieties. Pat ar visu to, ka nespēju saskatīt priekš sevis NEKĀDU interesi par to cik augstu uzlidos raķete, tas nemazina manu interesi par tehnoloģiskajam lietām un risinājumiem, kas tur tiek izmantotas.
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,410

Raķetes gadījumā pats fenomenālākais ir tas, ka mācoties uz raķetes, automātiski iemācās tik daudz papildlietas, kuras ikdieā var noderēt. Kaut vai tas pats arduino. Varbūt man ir sakāpis galvā, bet redzu ka lēnām C/C++ koda kvalitāte un zināsānas uzlabojas. Sīkums, bet tas toč noderēs nākotnē. Tāpat kā dažādi riasin[ājumi, kurus var izmantot ne tikai raķetei.

Gan jau. agri vai vēlu arī Tu pievienosies.

Kas smagi strādā, tas arī kaut ko sasniegs.

Tajā pat laikā, ja nejūti aicinājumu, tad entāzisks projekts pārvēršas par kārtējo gabaldarbu, kur uztaisi=>saņem cepumus. Neskatoties uz skarbo nostāju, esmu atvērts priekšlikumiem un sarunāt var visu.

Senior Member
    Oct 2014
    168

Man arī tādu vajag , viņam būs pieredze un to ko viņš nopelnīs godīgi padalīsim

Junior Member
    Nov 2017
    10

Labdien.

Es esmu RTU telekomunikācijas fakultātes 3. kursa neklātienes students. Patīk nodarboties ar elektroniku un ir liela velme apgūt elektronikas projektēšanas un izstrādes metodes un principus. Varbūt ir kāds kas var piedāvāt darbu elektronikas nozarē.? mans epasts tom-c@inbox.lv nr 29895877

+