Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
I2c uno -
+
1 2 3 4 ...

thread: I2c uno

Junior Member
    Nov 2015
    23

Skaidrs adreses nomainīsu, to nezinaju. Tad pamēģināšunu velreiz. Sākumā gan mēginu ar vienu slave, velak sataisīt programmu preks 2 slave nav problema, bij man arī tāda simulācija kaut kur. Mājās tik viens UNO palicis, tāpēc reāli nasanāk izmēgināt.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Izmantot adreses 0-8 nav vēlams..
    Kāpēc?????
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

Kāpēc?????
    kaut kuras tajā regionā bija broadcast vai tml. Jāgooglē. Precīzi vairs neatceros, bet standarti ir domāti lai tos ievēru, nevis pārkāptu.

Junior Member
    Nov 2015
    23

Paldies visiem kas palīdzēja,izskatās ka vis sanāca. ieprieks nesanāca, jo pārrakstot piemērus biju nedaudz kļūdījies, laikam vairak jāizmanto copy/paste, a es gribēdams labāk saprats un atcerēties...

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,046

Jā, ar Arduino tā ir - copy/paste. It kā ir viegli rakstīt, daudz bibliotēku, bet nav "priekšāteikšanas". Es pēdējā laikā "ienesu" Arduino projektu iekš Atmel Studio, tad ir krietni vieglāk rakstīt. Nu bet ja vienreizējs projekts, tad nav vērts čakarēties.

Junior Member
    Nov 2015
    23

Cenšos pats vairak rakstītlai kautko saprastu un atcerētos, jo programmešanu esmu mācījies 90 gadu beigās bišķi beisiku, un arī to parsvarā tikai zīmēt uz krievu bekam, un vēlak nedaudz paskalu, bet no tā ar maz ko atceros.

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,046

Es vairāk par to, ka Arduino vidē Tu izmanto to Wire bibliotēku piemēram. Uzraksti "Wire." ...un nekā, bet Atmel Studio tūlīt "izkrīt" meņuška ar visām pieejamajām Wire bibliotēkas funkcijām. Nu vienīgi, arduino atmiņu labi trenē .

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

AVR studio nav vienīgais, kas to māk. Te var sākties krusta kari par to, kura IDE labāka. Nejauc galvu iesācējam. Apgūs Arduino IDE, sāks skatīties uz kaut ko nopietnāku.

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,046

OK, nesāksim krusta karus Vienīgi varu apšaubīt to, ka ir jēga apgūt Arduino IDE. Pirmo projektu uzrakstīt, jā, tieši tas, ko vajag, bet, ja ir āķis lūpā, tad mest prom. OK, viss, klusēju par šo tēmu

Junior Member
    Nov 2015
    23

Nav gluži pirmais projekts, un noteikti ne vienīgais, varbūt sis ir sarežģītākais. Varbūt kādreiz arī pamēģināšu kādu citu softu, pagaidām man neko vairāk nevajag.

+