Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Darba piedāvājums mikro-kontrolieru programmētājam.
1 2 3

thread: Darba piedāvājums mikro-kontrolieru programmētājam.

 1. #1
  Member
  Jan 2008
  95

  Darba piedāvājums mikro-kontrolieru programmētājam.

  Pienākumi:

  1. Mikro-kontrolieru programmnodrošinājuma izstrāde;
  2. Programmnodrošinājuma atkļūdošana mērķa ierīces sastāvā;
  3. Pavadošās dokumentācijas (sākotnējas) izstrāde.

  Prasības:

  1. Augstākā tehniskā izglītība;
  2. Desmit gadu pieredze mikro-kontrolieru programmēšanā;
  3. Piecu gadu pieredze programmējot "C" valodā;
  4. Pieredze darbā ar "ARM" mikro-kontrolieriem.

  Atalgojums:

  Saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanu 2000.00 līdz 2300.00 € uz rokas.

  Darba vieta Rīgā, CV sūtīt uz racingems@yahoo.com

 2. #2
  Member
  Nov 2013
  Rīga
  97

  Pavisam godīgi, šis ne tikai nemotivē pieteikties, vēl vairāk, šis demoralizē un nosit vēlmi censties iegūt attiecīgu izglītību.
  Ir divu veidu ienākumi: A. Kautkad būs Porche Panamera B. Nekad nebūs Porche Panamera.
  Plēst pakaļu 10 gadus un apgūt čipēriju dēļ B? Nope, neinteresanti. Veiksmi jums puikas dzinēju attīstībā, bet 2k ir sūds uz kociņa.
  3/4 no piedāvātā ir visparastākajam ofisa planktonam nekādā uzņēmumā ar nekādām zināšanām, no reālas pieredzes.
  Meklējiet kaut kādus indiešus vai tamlīdzīgi.

 3. #3
  Senior Member
  Mar 2011
  623

  Lauraiss, nepiekrītu gan. Es uzskatu, ka 2K ir visai OK alga tehniskai profesijai. Tas tomēr ir ļoti atkarīgs no tā cik šim programmētājam ir jāpiedalās algoritmu izstrādē. Viena lieta, ka programmētājam labi jāpārzin arī izstrādājamās iekārtas tehniskā darbība līdz niansēm, šaja gadījumā - mašīnas motora darbība. Tad darba alga ir vērtējama nosacīti augstāka. Cita lieta - tiek iedots algoritms un pēc tam tas tiek koriģēts, kas vairāk prasa programmēšanas prasmes, ne tik daudz tehniskās. Ja godīgi, ja man nebūtu normāls darbs ar ne tuvu tādu atalgojumu kā minēts (bet pietiekamiem bonusiem lai nedomātu par darba maiņu) es apdomātu pieteikšanos vismaz uz kādām pārrunām, jo lielai daļai prasību atbilstu, plus brīvajā laikā kā reizi ar programmēšanu palīdzu vienā ar iekšdedzes dzinējiem saistītā projektā.

 4. #4
  Member
  Jan 2011
  96

  Pavisam godīgi, šis ne tikai nemotivē pieteikties, vēl vairāk, šis demoralizē un nosit vēlmi censties iegūt attiecīgu izglītību.
  Ir divu veidu ienākumi: A. Kautkad būs Porche Panamera B. Nekad nebūs Porche Panamera.
  Plēst pakaļu 10 gadus un apgūt čipēriju dēļ B? Nope, neinteresanti. Veiksmi jums puikas dzinēju attīstībā, bet 2k ir sūds uz kociņa.
  3/4 no piedāvātā ir visparastākajam ofisa planktonam nekādā uzņēmumā ar nekādām zināšanām, no reālas pieredzes.
  Meklējiet kaut kādus indiešus vai tamlīdzīgi.
  Ko Tu esi sarijies svētdienas vakarā ?

 5. #5
  Member
  Nov 2013
  Rīga
  97

  Acīmredzot kļūdos un esmu ilūzijās par atalgojumu LV. Visdrīzāk vienkārši nezinu par ko ir runa. Man pašam šāda čipu programmēšana liekas kaut kas neiroķirurģijai pielīdzināms, un tādēļ izskatos muļķīgi, atvainojos. Domāju, ka mikrokontrolieru programmēšana ir viens no saprāta augstākajiem izaicinājumiem. Acīmredzot nav un apmaksāts tiek tāpat kā visi parastie darbi. Turpmāk zināšu un turēšu muti.

 6. #6
  Senior Member
  Mar 2011
  1,119

  3/4 no piedāvātā ir visparastākajam ofisa planktonam nekādā uzņēmumā ar nekādām zināšanām, no reālas pieredzes.
  Te tev taisnība. nesen parunāju ar paziņu, kurš arī ir kā reizi "ofisa planktons". Tad nu man žoklis atkārās, kas viņš pateica cik viņiem algas - 1600 stabili, bet ja pacenšoties, tad ari 2k varot sakasīt. Un tas tiešām bez kādām tehniskam zināšanām un domāju ka pat visiem tur nav augstākās izglītības. Ja salīdzina ar Eiropu un Ameriku, tad tas ir maz, bet nu priekš Latvijas šādi cipari tiešam izbrīnīja.
  Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

 7. #7
  Senior Member
  Nov 2009
  Jēkabpils
  2,046

  Nja, nesen viens attāls paziņa pārcēlās uz patstāvīgu dzīvi Rīgā. Ar ne īpaši lielām un, galvenais, diezgan šaurām programmēšanas zināšanām (papīra nav) dabūja ļoti līdzīgu sākuma algu kā grāmatvedības progu testētājs (nezinu kādā kantorī un nezinu neko sīkāk, bet infa ir patiesa). Savukārt viņa sieva ir ofisa planktons (ir gan grāmatvedības papīrs, gan meiča ir apķērīga un gudra) kaut kādā autolīzinga kompānijā. Alga ar bonusiem ļoti tuvu nosauktajai. Tā kā... nu jā, ir tā kā ir.
  Personīgi man liekas neadekvāta prasība pēc 10 gadu pieredzes. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

 8. #8
  Senior Member
  Jun 2006
  Cēsu novads
  975

  Lasot visu šito, palika pavisam šķērma dūša.

 9. #9
  Senior Member
  Apr 2007
  2,083

  Jurkin, nu man šķiet, ka Tu arī kaut ko pīpē. Nē, es pat neapšaubu, ka tāda sieva atsevišķos gadījumos var pareizi iekārtoties pareizā vietā un kaut kā izspiest ko līdzīgu 2 tūkstošiem, bet es teiktu, ka tas ir totāls izņēmums un lielākā daļa Latvijas speciālistu un biroja planktona dzīvo ar 800-1000 eiro mēnesī.

  Paskatieties kaut vai šeit: http://www.cv.lv/content/index.php?id=1378

  "Telekomunikācijas speciālists (inženieris) 840 1000 1000"


  Un tas nav cilvēks, kurš ieguldījis daudz laika izglītībā, turklāt stipri specifiskā? Ir. Bet tāda ir realitāte. Ir tikai atsevišķas tehnoloģiskas nišas šobrīd, kuras ir labi apmaksātas.

  Ir arī oficiālā VID statistika, bet tur cilvēki zemajā galā varētu norādīt zemākas algas par faktiskajām. Nedomāju, ka augsti tehnoloģiskos amatos, tajos pašos 2-3k mēnesī, kāds maksātu aploksnēs.

  2-2.3k neto ir daudz Latvijā. Ar to konkurē tikai direktoru atalgojums. Jā, daži augsta ranga programmētāji saņem vairāk.

  Manuprāt ļoti adekvāts atalgojums. Nezinu, kādā iedomu pasaulē jūs tur dzīvojat.

  Ok, prasība pēc 10 gadu programmēšanas pieredzes ar mikrokontrolieriem gan ir drusku absurda, manuprāt.

 10. #10
  Member
  Mar 2016
  76

  Grūti spriest par ko M_J tā dūša slika, vispār vakar bija karsts un 3. prognoze taka šādā laikā labāk zvilnēt pie jūras kā es to darīju bet p[ar topiku runājot nu, pats neesmu programmētājs bet nu par dzīvi orientējos, teiksim tā savā ziņā jāpiekrīt šejienes čīkstētājiem, ja padomā 10 gadu pieredze nozīmē ka kopā ar universitātes bakalauru kā minimums ja ne maģistru ir pagājuši aptuveni 15 gadi mācoties un strādājot, nu lab kautvai 12 ja prakse ir sākta ātrāk, jo par pieredzi es saprotu šeit tiek uzskatīts papīrs ka esi darbojies jomā nevis mutvārdos pateiktas frāzes ka mājās esi bijis aizrautīgs hobijmeistars (nenoniecinu tos vienkārši grūti pierādīt)

  tad reāli padomājot cilvēkam kas pretemndēs uz šo darbavietu būs kā minimums 30 gadu, visdrīzāk vairāk , nu reālistiski runājot 35 un uz augšu, laiks iet ātri un dzīve ir diezgan īsa priekš tādas pieredzes un mocībām es arī teikšu ka 2k nebūs gluži top zustand. betonētāji un visādi citādi šlāgermūzikas un stiprā alus cienītāji arī starp manām paziņām pelna 1/2 pat citreiz 3/4 no minētās algas.
  čoms labi pateica, es viņam šīto sludekli iedevu viņš teica "siemens" šīto algu pareizi ar 4 ja ne drusku vairāk.
  šeit nedaudz līdzīgi kā ar ārstiem, tā ir profesija kas aizņem pusi dzīves pa skolu un otru pusi pa kabinetu, protams ka viņiem gribēsies algu. no otras puses var arī saprast tos latvju mazos uzņēmumus un saucamos "start ups" kuri nevar atļauties maksāt siemens līmeņa algas. nu dzīve ir netaisna.
  vaig jau padomāt arī savādāk nedaudz filozofiskāk , mēs esam pieraduši ka ģimenē abi ja ir kopā tad abi rukā no rita lidz vakaram un tad abiem iznāk ko samaksāt kredītus un no malas liekas ka pa LV jauni BMW vien braukā, bet tā ir sava ziņā ilūzija, ieodmājies tev tajā vecumā kāds būs šī darba meklētajam jau ir vai tūlīt būs ģimene, bērni parasti 2 vai 3 un sieva, nu vai nebūtu pareizi pret bērniem ja sieva teiksim pirmos gadus paaudiznātu viņus mājās nevis cik ātri vien varētu skrietu back uz darvu lai vcar turpināt maksāt hipotēku un mašīnas.
  pie šāda nosacijuma paskatoties 2k vairs nešķiet liela mēnešalga.
  liela viņa ir tik tad ja dzīvo viens un ideāli pie vecākiem dzīvokli un met pusi no īres. un ēd kā es sarkanā krusta ēdnīcā pa 2.50 dienā.
  man tā dzīvojot iznāk forši jā, bet vai cilvēks kas strādās par programmetāju ar tā gribēs dzīvot?
  visu vienmēr vaig paptīt no kādiem atskaites punktiem.

  un par tiem ofisiem runājot varu uzreiz pateikt, piem tajā pašā rīgas domē vidēji alga ir 1k uz augšu, izņemot jauninos uz pārbaudes laikiem utt utt, vienigās vietas kur maksā mazāk ir valsts ierēdniecībā kautkādās ministrijās tur zemākiem darbiniekiem. privātajā sektorā visur ja ir vismaz bakalaurs attiecīgā svēra par maģistru neunājot būs tomēr virs 1k uz rokas, vismaz no mana radu un paziņū loka, un beigu beigās kur tad vēļ mazāk tad jau nevarētu izdzīvot.


  man personīgi nepatīk porsche Panamera , nepatīk ir cayenne, labāk kāds 911 modelis bet nu ja man būtu attieciīgās zināšanas un sviedru kārta uz diploma viņas iegūstot es ar gribētu jaatzīst ko vairāk par īrētu dzīvokli vai māju bet tad uz visu mūžu hipotekārajā.