+ Atbildēt
Lapa 10 no 10 FirstFirst ... 8 9 10
Atbildes 91 līdz 97 no 97

Tēma: ar mokām top mans pirmais lampu stiprīklis

Senior Member serotonine's Avatar
    Reģistrējās
    Feb 2008
    Atbildes
    236

Quote Didzis rakstīja View Post
    Man gan liekas, ka serde tam trafam nekāda lielā nebija.
    . Nu vot tas treknais tvk, kas viens bez pāra nonāca man nagos.. liek pavisam nu jau nopietni izvērtēt vai 2.1 razklads nav panaceja pret šo. Visādu tīkla trafu, kam tinumu attiecības ļauj slēgt pp un mazo se izejnieku tak netrūkst. A vot manta kas ņem tur super joslu, mūžīgs deficīts. Piedzīt low pass un high pass, gan katram pieejamā akustika, gan ausu kanālu ģeometriskās atšķirības liks visai rūpīgi

Senior Member Isegrim's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    Atbildes
    3,343

Pameklē sovjetu laika publikācijās pēc "двухполосный". Tur tādu variantu pulka bija - kopīgs "zemais" ar PP un SE priekš stereo. Krosēt virs 315 Hz noteikti nevajadzētu.
    Alles was echt ist, ist gut!

Reģistrējās
    Feb 2008
    Atbildes
    236

Quote Isegrim rakstīja View Post
    . Krosēt virs 315 Hz noteikti nevajadzētu.
    . Ja divi pamata kanāli nav ar specialiem mini skaļruņiem a la Logitech domaju drīzāk 120 Hz

Vispar jau ķīniešu 2.1 sistēmas, kuras tirgo katrā Maximā, arī ir izraisjušas šito alerģiju visiem pret 2.1
    Last edited by serotonine; 25-08-2017 at 07:36.

Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    Atbildes
    3,343

Visi nelieto ķīnīzeru sūdus! Es tos pat dzirdējis ne reizi neesmu, varu tik iedomāties, kā tāds skan. Par frekvenci - virs tās stereo sāk izpausties. Ja "zemajā galā" arī ir stereo trakti, krosa frekvence var būt augstāka. Tomēr mazākus "satelītus" ērtāk pareizi izvietot nekā lielus skaļruņus. Es parasti ņemu vēl kādu oktāvu zemāk par minēto, un tad ir O.K.

Reģistrējās
    Feb 2008
    Atbildes
    236

Nu ciemos pie jauniešiem, kas dzīvo kojās, kādreiz daudz gāju. Tiem tur stāvēja. Kas nebija no mājām rrr atveduši. No ok. Jadu low pass un high pass shemu varat ieteikt? Iesakumam paprovesu to uk19 bloku piejugt zemajām galā

Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    Atbildes
    3,343

Košers ir arī krosovers-lampinieks. Atslēgas vārdi ir - "tube crossover". Palūko šeit kādas idejas.
    Nopietnāka krosa piemērs -
    Click image for larger version

Name:	xover.GIF
Views:	7
Size:	15.8 KB
ID:	7882
    Last edited by Isegrim; 25-08-2017 at 15:26.

Reģistrējās
    Feb 2008
    Atbildes
    236

Links super. Pagaidām pavirši tiku līdz 65 gadam. Vienu lietu aizdomājos, ir taču visadi mazi signāla trafiņi. Viens uz tas rigondas platites ir. Gan smartfouns gan skaņas karte ir spejīgi vērā ņemamu slodzi kustināt var mazu pretestību. Japrove signāla spriegumu uzcrlt un izejas kaskadi no tāda kustināt. Ja tās ir muļķības un man jaiet kaktā nokauneties, tā arī sakat.

+ Atbildēt

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus
  • Jūs nedrīkstat labot savas atbildes