+ Atbildēt
Lapa 3 no 3 FirstFirst 1 2 3
Atbildes 21 līdz 24 no 24

Tēma: Maiņsprieguma stabilizators

Senior Member Didzis's Avatar
    Reģistrējās
    May 2006
    Atrodos
    Lielvārde
    Atbildes
    3,693

Parastu līdzstrāvas regulātoru neliek tapēc, ka tas, pie lieliem apgriezieniem un izlādēta akumulatra, baigi cepsies. Tapēc jau autiņos visur elementāri, kā spriegums 14,2V, parauj nost rotram baršanu un nekur nekas nekarst. Pļerkās un zāles pļāvējs visu taisa pa vienkārš un lēto. Kautk lādē un i labi Tāpat saimnieks pļerku nometīs uz ziemu ar neuzlādētu aķi un nākamgad pirks jaunu.
    Ja par maiņstrāvas stabilizāciju, tad močos to savulaik panāca ar droseli. Iemet droseli virknē ar lampām, kā pieaug mtora apgriezieni, tā aug frekvence un attiecīgi arī droseles induktīvā pretestība. Diži precīzi jau nestabilizēja, bet teikt, ka nedarbjās arī nevar.

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2007
    Atbildes
    1,565

Man domaat ferorezonanses stabilizatori labi darbojas kad vinjiem krietna jaudas rezerve iraid.
    Vienam radiomiileetajaam sagaadaaju televizora stabilizatora vietaa paaris kilovatu mediciinisko un viss notikaas...

Junior Member
    Reģistrējās
    Jun 2017
    Atbildes
    2

Quote M_J rakstīja View Post
    topika autors ierakstīja vienu ziņu un pazuda kā žīds, pardon, ebrejs pa Miķeļiem. Bet te iet vaļā jau otrā lappuse. Kad jau visi, tad es ar. Par to, ko vajag autoram, neizteikšos, manuprāt viņam pašam nav sajēgas, ko viņam īsti vajag.
    Man pat drusku žēl tevis...

Paldies par idejām, izskatās, ka būšu atradis risinājumu.

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2011
    Atbildes
    1,082

Quote mcr-16 rakstīja View Post
    Paldies par idejām, izskatās, ka būšu atradis risinājumu.
    Padalies arī ar citiem ar savu risinājumu.
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

+ Atbildēt

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus
  • Jūs nedrīkstat labot savas atbildes