+ Atbildēt
Lapa 2 no 2 FirstFirst 1 2
Atbildes 11 līdz 17 no 17

Tēma: Festivāls restaurācija/upgrade

Senior Member Didzis's Avatar
    Reģistrējās
    May 2006
    Atrodos
    Lielvārde
    Atbildes
    3,726

Selēna taisngriezi es laboju pirms gadiem četrdesmit, kad vajadzēja palaist rāčiņu, bet jaunam puikam pie rokas nebija citu diožu. Tad nu no diviem beigtiem ABC saliku vienu ejošu. Nu nafig to čakari. un kā radās iespēja, tā selēna taisngriezi nomainīju uz četrām Д7 diodēm. Es neredzu nevienu labu īpašību selēna taisngriezim, izņemot to, tā vafele aizstāja lampu kenotronus, kuri rija daudz strāvas.

Senior Member Isegrim's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    Atbildes
    3,355

Spriegums, diemžēl, uzlec, kad kenotronu vai selēna ABC ar diodēm aizstāj (es liku visur КЦ402А, jo tās mantas pulka bija - droši un ar pamatīgu rezervi). Bet tas ir iemesls papildus filtra posmu iebāzt. Rezultāts ir tikai labāks.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member serotonine's Avatar
    Reģistrējās
    Feb 2008
    Atbildes
    262

Nu otrs aparāts nespīd pagaidām. Arī šis vēl tikai ceļā no Saulkrastiem. Nu taisngriezis un labojumi pastiprinataja shēmā arī bija prātā. Šasiju atstājot autentisku. 110w var nekurinat ieviešot sledziti uztvereja pusei. Bet nu tā kā otrs nebūs, lukosu pulti atrast, gan izdosies tad iemainīt tālāk . A to finiera burbuli var glābt kaukā?.

Senior Member Isegrim's Avatar
    Reģistrējās
    Jan 2011
    Atrodos
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    Atbildes
    3,355

'Festivāla' tālvadība (labā kondīcijā ar oriģinālo kabeli un štepseli) ir tāda raritāte, ka maksā vairāk par dažu labu 'Festivālu'. Savādi, bet šos abus ražoja komplektos, t.i., cik uztvērēju, tik tālvadību.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member Didzis's Avatar
    Reģistrējās
    May 2006
    Atrodos
    Lielvārde
    Atbildes
    3,726

Arī varu apliecināt, ka Festivāla pultis ir nu ļoti liels deficīts. Principā man viena lieka ir. Bišku apdauzīta no apakšas, bet pilnā kmplektā.

Senior Member acdcpcb's Avatar
    Reģistrējās
    Jun 2011
    Atbildes
    482

Selena plalsnites var tacu iznemt ara lai paliek tikai aluminija korpuss. Un tad var izkodinaat platiti un iemonteet ieksa ielodeet 1n4007 diodes.

Junior Member
    Reģistrējās
    Oct 2017
    Atrodos
    Rīga
    Atbildes
    8

Varbūt kādam lieks stikliņš no pults?

+ Atbildēt

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes