Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lampu signāls -
+
1 2 3

thread: Lampu signāls

Junior Member
    Nov 2017
    10

tā būs spoles pētīšana un tās magnētiskā lauka pētīšana.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

smalki.. tb, Tu pienjem, ka uz spoles var krist 225V, un peetiisi taas lauku..

man ir propo - es Tev varu paliidzeet ar sheemu, ja Tu paklachosies. Mani patieshaam interesee: kursh vizs, kursh fakjis, kursh kurss. Kaapeec izveeleejies sho jomu, kaads ir Tavs liimenis, saliidzinot ar kursa biedriem. kaapeec neprasi padomu vinjiem, kaa veertee pasniedzeeju limeni.
    Mani tas patieshaam interese, jo - kad es mekleeju kaadus papildspeekus saviem projektiem, tad [aarpus zinaamo speeciigo kadru loka] ko jaunu un ceriigu atrast ir gandriiz neiespeejami...

Senior Member
    Mar 2011
    701

Kaspich, es, protams, bez uzbraucieniem autoram, bet tas aplinkus ož pēc mūžīgā dzinēja, ne pēc studiju projekta.

Senior Member
    Oct 2014
    182

ap 40W siltumaa+ 10Mhz?
    kkur pat žurnālā Radio bija MOSFET raidītājs. ja grib rezervi izmanto GaAs MOSFET/JFET

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

kkur pat žurnālā Radio bija MOSFET raidītājs. ja grib rezervi izmanto GaAs MOSFET/JFET
    pag, es zinu, ka ir taads zurnaals. es zinu, ka ir augstfrekvences mosfeti, kurus var izmantot. teema bija - 450V swings, 150mA straava, bez trafiem. taapeec arii mineeju siltumjaudu.
    p. s. Kodoskiltava - shoreiz Tev, laikam, nebuus taisniiba. viss nav tik slikti.

Senior Member
    Mar 2011
    701

OK, tad atvainojos autoram. Vnk "spoles un magnētiskā lauka pētīšana" bieži ir tipiska atmazka induktivitātes nesaprašanai un visādu muļķību darīšanai.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Afftar, reku risinaajums:

Tavas nepareizaas lietas:
    1. uz droseles [taapat kaa uz Tavas slodzes L] liidzspriegums jaaparedz 0, nevis paarsimts V, kaa Tavos ziimeejumos. padomaa pats: drosele [par Tavu spoli nerunaajot] buus ar R tuvu 0. Kaa uz taas var krist 200+V? nekaa;
    2. virknee ar slodzi jaasleedz C liidzsprieguma atsaistei. Sheemaa C2. Neredzu vajadziibu ciniities ar galvaniski neatdaliitu risinaajumu [tad vajadzees servo, pasaakums kljuus sarezgjitaaks];
    sheemaa:
    3. uz otraa tikla: 200V, I paredzi kaadus 5..10mA
    4. pirmajam tiiklam - ar poci uzstaada vajadziigo offset, I kontrolee uz 1R rezistora;
    5. C2 atbilstosh frekvencei [Z vari izrekjinaat pats], ar darba spriegumu vismaz 450V, liec pleevi;
    6. uz lampas anoda: swings 200..600V, videejaa veertiiba 400V [pie baroshanas 400V]. Lielaaks swings gjenerees I caur otro tiiklu.

ja ir aktuaali, var palielinaat R katoda kjeedee - sanaaks lokaalais feedback - palielinaas stablitaati DC, bet samazinaas AC pastiprinaajumu. Piemeeram, uzliec 75 Ohm, 3W. uz pirmaa tiikla tipiski buus -5V; uz katoda +10V [pie I=150mA]. AC pastiprinaajuma saglabaashanai vari shunteet katoda R ar C. Bet, to var dariit, ja speeleejies ar sine. Citaadi buus jaaciinaas ar paarejas procesu.

Njem veeraa, ka kliedejamaa uz anoda pie 150mA buus 60W [max videejaa nepaartrauktaa ir 40W, peec datasheet], tb, papildus dzesee lampu, nepaarcepini, darbini iislaiciigi. Jeb - gaaz lejaa Uanoda, samazini Ianoda, samazini U uz 2.tiikla.
    : pareizrakstiiba

Senior Member
    Oct 2014
    182

Nevar aizmirst kvēldiegs patērēs arī vismaz ~20W
    Tam C2 nebūs problēma ar pašrezonanci pie 10MHz?

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

kveelei kaut kaadi10W jaaparedz.
    par to C: nekas tur nebuus. Lieli spriegumi, mazas straavas, tur principaa - liec ko gribi: 10uF, 10nF.. Z buus zem 1 Ohm, U kritums zem 100mV, uz kpeejaa U fona - nekaadu probleemu.

Junior Member
    Nov 2017
    10

Paldies par shēmu un citām idejām, būs jāsākt būvēt.

+