+ Atbildēt
Lapa 2 no 2 FirstFirst 1 2
Atbildes 11 līdz 16 no 16

Tēma: Pērku mobilo 2 kanālu Oscilogrāfu ar ģeneratora funkciju.

Junior Member
    Reģistrējās
    Nov 2016
    Atbildes
    17

Paga, gribi teikt ka ar oscili nevar redzēt kad sīnusam sāk griezt nost augšas. - Tāds ir mans mērķis - PRIMĀRAIS!!!! Parādīt klientiem un sev ka lampiņa uz pastūža nenozīmē kamēr tā nedeg viss ir ok. Parādīt ka ir pastūži kas jau lampiņai nedegot ārā dod sūdus... un tai degot sūdi ir pamatīgi!!! Kaspar tu runā pareizi es no šim lietām NIH*JA nezinu un ar oscili neesmu mērījis vēl nereizi. Es neapgalvoju ka strādāju profesionāli skaņu jomā!!!! Es daudz ko nezinu - un mācos visu laiku.... un piedod dažreiz izmantoju nepareizus terminus.
    No visa tevis augstāk uzrakstītā saprotu ka ar lēto rokas instrumentu varēšu redzēt to kas man vajadzīgs - un tikai to nevar ņemt lai mērītu kaut ko nopietnu un mērījumus uzskatīt par patiesiem.
    Mērījumus gribu veikt pēc sekojošās metodes:
    Osciļa pieslēguma veids parādīts 12 minūtē.

https://www.youtube.com/watch?v=l7_B...47bVstJuUAEQ7_
    Last edited by light-dh; 07-12-2017 at 13:36.

Junior Member
    Reģistrējās
    Nov 2016
    Atbildes
    17

Tikuntā paldies par info!

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2007
    Atbildes
    4,564

Quote light-dh rakstīja View Post
    Paga, gribi teikt ka ar oscili nevar redzēt kad sīnusam sāk griezt nost augšas. - Tāds ir mans mērķis - PRIMĀRAIS!!!! Parādīt klientiem un sev ka lampiņa uz pastūža nenozīmē kamēr tā nedeg viss ir ok. Parādīt ka ir pastūži kas jau lampiņai nedegot ārā dod sūdus... un tai degot sūdi ir pamatīgi!!! Kaspar tu runā pareizi es no šim lietām NIH*JA nezinu un ar oscili neesmu mērījis vēl nereizi. Es neapgalvoju ka strādāju profesionāli skaņu jomā!!!! Es daudz ko nezinu - un mācos visu laiku.... un piedod dažreiz izmantoju nepareizus terminus.
    No visa tevis augstāk uzrakstītā saprotu ka ar lēto rokas instrumentu varēšu redzēt to kas man vajadzīgs - un tikai to nevar ņemt lai mērītu kaut ko nopietnu un mērījumus uzskatīt par patiesiem.
    Mērījumus gribu veikt pēc sekojošās metodes:
    Osciļa pieslēguma veids parādīts 12 minūtē.

https://www.youtube.com/watch?v=l7_B...47bVstJuUAEQ7_
    ar analogo oscili normaali var redzeet 5% THD un uz augshu.
    shiem te ciparniekiem - 8bit vertikaalaa rezoluucija. Pienjemu, ka ne signed. Tb, 7 biti uz vienu pusi pie pilna raZmaha. Pilnu razmahu nedabuusi, tb, sameeriitais ''grauds'' buus 2%. Nedomaaju, ka tajos leetaa gala verkjos ir baigi smalkaa interpolaacija da aproksimaacija..

ne jau oscili tev vajag!

Tev vajag - skanjas karti + Smaart, REW, vai kaadu citu softu.
    Palaid signaalu no ampa izejas [caur daliitaaju/oscilja probe 1:10 vai 1:100] un skaties spektru!
    Tur/tad tu redzeesi ir 0.05%, i 0.5%, i 5%, i IMD, i augstfrekvences trauceejumus, i troksni.

p.s.
    https://www.youtube.com/watch?v=FUrTYvt9Gl0

piemeers ar mikja SPL ref kalibreeshanu, bet ideja 1:1
    tb, tu redzeesi pamattoni, redzeesi kropljus [virstonjus]. briidii, kad amps aizies klipos, redzeesi SHAUSMAS, kas gaazhaas aaraa. taas izskataas DAUDZ efektiivaak, redzas nesalidzinaami labaak ka meegjianat ar oscili saskatiit 5%+.
    Last edited by kaspich; 07-12-2017 at 13:50.
    Profesionāļiem tavus padomus nevajag! (C) Didzis
    šobrīd strādāju pie projekta: Biosinerģētiskās endominances konstantes maiņa kā sekas pie paraproksiālā lauka straujas H komponentes maiņas, aiz kam sekojošā Kasuna saspiešana no gravotācijas lauka un norakstīšana no kuģa inventāra.

Junior Member
    Reģistrējās
    Nov 2016
    Atbildes
    17

Tas ir pie piemēram 3,5Kw pastiprinātāja izejām paralēli skaļrunim caur osciļa probi ielaist signālu skaņukartes ieejā? Zinu ka probēm ir dalītājs bet tur tak būs izejā liela voltāža izejā. nu savi 60volti būs.

Senior Member
    Reģistrējās
    Feb 2007
    Atbildes
    4,564

nu, tev jaaiemaacaas:
    Oma likums un taa pielietoshana;
    Lpad
    simetriskas ieejas darbiiba.

Tad vareesi padot signaalu skanju kartes ieejaa.
    Profesionāļiem tavus padomus nevajag! (C) Didzis
    šobrīd strādāju pie projekta: Biosinerģētiskās endominances konstantes maiņa kā sekas pie paraproksiālā lauka straujas H komponentes maiņas, aiz kam sekojošā Kasuna saspiešana no gravotācijas lauka un norakstīšana no kuģa inventāra.

Junior Member
    Reģistrējās
    Nov 2016
    Atbildes
    17

OK. Skaidrs.

+ Atbildēt

Atslēgas vārdi šai tēmai

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus