Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
KT808 cepiens -
+
1 2 3 4

thread: KT808 cepiens

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Kaspich, forums nav tikai tīri tehniku jautājumu apspriešana. Te tiek parunāts par dzīvi, aprunāti veci un jauni notikumi, notiek darlīšanās ar pieredzi ne tik vien tehniskās lietās. Tīra tehnika , bez stāsta daudziem nav interesanta. Katrs izvēlās, ko grib lasī. Neinteresē tēma nelasi! Es piemēram nelaus par augstsprieguma tehniku un klusēju šai sadaļā. Es saprotu, tu gribētu forumā redzēt krutos večus, kuri katru dienu urbjās elektroniskās tēmās, kuras Tevi interesē. Nu nebūs Latvijā tāda foruma-nebūs. Nolaidies uz zemes un pieņem apkārtējos cilvēkus, kādi tie ir.
    atsleegas vaardi - urbjaas elektroniskaas teemaas (C)
    dalja intereseetu, dalja - varbuut, dalja - noteikti neintereseetu. bet taa buutu urbshanaas!

kaapeec - nebuus? tb., savaadaak - vai vareetu buut? JAA! Jo Latvijaa IR tie vechi, kas ceert! un kaa veel ceert! man IR GODS paziit veselu chupinju taadu! ar dalju no vinjiem esmu dazhaados projektos kopaa straadaajis - KAIFS.
    jautajums ir - vai vinji buus SHEIT? esoshajaa formaataa - vinju te nav. mani interesee - KAAPEC nav. es mekleeju risinaajumus, kameer tu:

Neinteresē tēma nelasi!
    Nu nebūs Latvijā tāda foruma-nebūs
    Nolaidies uz zemes

atskjiriibu mani?

Senior Member
    Mar 2011
    685

jautajums ir - vai vinji buus SHEIT? esoshajaa formaataa - vinju te nav. mani interesee - KAAPEC nav.
    Te jau ir oftopiks, bet, jā, par šo arī esmu domājis - Latvijā tomēr ir visai daudz elektronikā zinošu cilvēku, eksistē taču ne viena vien apjomīga ražojoša kompānija ar saviem inženieriem. Kā dēļ viņi neiesaistās diskusijās forumā? Vai viņiem sava profesija neinteresē ārpus savas darba vietas? Viņi ir pašpietiekami un citus viņiem nevajag? Vai tiešām forums ir zem "kritiskās masas" un nav motivācijas tam pieslēgties?

Nedomāju, ka tas darbs ir to vērts.
    Šī ir ļoooti stiepjama lieta un atkarīga no katra individuāli. Pieņemu, ka autors tik tiešām grib salāpīt savu ukuci un klausīties, nez, garažā vai laukos. Tornis minēja, ka turētu to neaizskatamajos krājumos zem sedziņas. Es sev ar nesen pa lēto nopirku ML-6201 komplektā ar domu kādreiz salāpīt, jo man tas aparāts vienkārši patīk. Katram savs.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Es esmu reālists un tāda ir forumu būtība. Tā ir Latvijā un arī citur pasaulē ar forumiem. Protams, ir dažādu līmeņu forumi un katrs atrod savējo. Tas labi, ka Tu meklē risinājumu, tik uz priekšu, bet nepieņemot citu cilvēku viedokļus Tu nekur tālu netiksi. Savāc, kā teici, večus, kuri cērt un taisi savu augsta tehniska līmeņa forumu. Lai tik izdodas. Vienīgi, lai forums būtu darbotiesspējīgs, vajag lielu skaitu biedru un ar to ''čupiņu'' latvijā var nepietikt. Daudziem'' cērtošajiem'' večiem vienkaŗši neinteresē tusēt pa forumiem. Vari protams censties celt tehnisko līmeni šeit, bet, ar Tavu kašķīgo raksturu, tas nebūs viegli.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

mani pieticiigie noveerojumi liecina, ka tikai speeriens pa 'olaam' reizeem ko maina. tb., cilveeks ieklausaas, ja vinja pa pakalju uzshauj.
    jaa, var nepietikt, jaa ir maz. no otras puses - vai shis forums ir 'izaudzeejis' kaut vienu kadru? es taadu nezinu, piedodiet. es redzu, ka paaris klauni, kas bija pilniigi nulles jomaa, taadi arii ir peec 7 gadiem. vinjiem nav pielipis nekas. tie, kas jeedza - jeedz.

es zinu, ka esmu kaskjiigais/sliktais teels. bet, es vismaz censhos, aktualizeeju teemu. draudziigo strateegjija nofeiloja.

man naak praataa analogjija ar Lielvaardes klubu Kaste. tajaa katrs naaca un pasuutija savu muuziku. taadi bija noteikumi. draudzigaakais klubs LV! Tas pasakums nomira. Galvenais iemesls - klubs nebija draiveris/virziitaajs/liideris. uzlikt 'ruki vverh' vareeja katrs pats maajaas.
    un te ir liidziigi. ja par adminiem iecelti hvz.. kaut kaadi nejeegas un/vai dirslaizhas, ja nav kodola, ja esoshie 'bivalie' ir shai teemai raksturiigi - sheit jaunu/talantiigu/radoshu/virzoshu nebuus. ko vinjiem te dariit?

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Tāda ir dzīve, kautkas veidojas no jauna, kautka snomirst un ar forumiem ir tāpat. Ari elitāri forumi ilgi nedzīvo, bet Elfa darbojas jau daudzus gadus ar tiem, kā Tu teici: "nejēgas administratoriem". Par adminu Tev šeit netikt nekad, raksturs ne tāds. Tad Tev jātaisa savs forums, jādabū biedri, jāorganizē sponsori, jāalgo datoriķis, kurš visu uztur kārtībā, u.t.t. Varēsi audzināt jauns kadrus un veikt skurpulozu uzskait, kas no viņiem sanācis. Beigās būs, kā jau par latviešim smejas, katram latvietim sava partija, vai savs forums un jēga nekāda . Ar spērienu ''pa olām'' tu nevienu neizaudzināsi, drīzāk pretī dabūsi. Pedagogs no Tevis nekāds. Glaudāmo telefonu laikmetā, tikai ar kautko interesantu var piesaistīt jauniešus un tas nav viegli. Lai kā būtu, ne jau forumi uzskatāmi par mācību vidi.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

nu, man prieks par tevi, par ilgo elfas foruma muuzhu; es noveerteeju, kaa tu ziepeejies.
    redz, ir viena probleema - man galiigi nav veelmes buut kaut kur par 'prieksniekjeli' - adminu, moderatoru, vai ko citu. prieksh kam? teeret laiku, lai satiiriit peec citiem?
    man galiigi nav nepiecieshamiibas justies kaa 'prieksniecinjam'. ne mazaakaas
    zini, lasu tevi, un briinos - hulji tu tik gudrs visaas jomaas [par videem, adminiem, kljushanu/pastaaveeshanu], bet tik maz jeedz no pamatteemas - radioelektronikas?
    ir viens labums - tu man esi kaa piemeers, kaadam nekljuut peec 10..20..30 gadiem [ja tik ilgi nodziivoshu]. par to - paldies!

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Kaspich! Atkal problēmas ar sievieti un atnāci izlādēties? Sākumā likās ka būs interesanti. Palasīju, tiešām interesanti. Tikai nesaprotu vienu lietu, kāda velna pēc sāc mētāties ar apvainojumiem? Ja tevi tik ļoti uztrauc vispārējais tupums, tad uztaisīs gudrības skolu un iemāci visu to tupeņus, nevis bārsties ar personīgiem apvainojumiem.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

o, cieniijams moderators ieradaas.
    Moderator, kad es te ielogojos, man raadiiija, ka es neesot izlasiijis/atbildeejis vairaakam tavaam veestuleem, piem.:

Domāju ka Martiņam būtu interesanti uzzināt par tevi dažas nianses. Tā tu ātri apdirstos.
    es taču jau teicu ka tu esi debīls...

atkārtot?
    Vienreiz norausies pa īstam. Tā ka pat foruma backup nepalīdzēs.
    Problēmas atzīt savas kļudas publiski?
    Varbūt man jāpaliek tādam kā tu par mani raksti? Sākt klačot tavus FAIL?

Tu esi stulbs un nekam nederīgs idiots, kas neko nejēdz ne no elektronikas ne arī no citām lietām. (C) JDat

es taa iisti nesapratu - kaa tas iet kopaa ar visu 'taisniibas ciinju'? wtf?
    jeb tu gribeeji kaadu rubli izsist? shantazhet meegjinaaji? jeb kas?
    bet, es esmu tikai par kulturaalu uzvediibu! par izgliitotiem un tolerantiem moderiem un adminiem

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Pagājušā gada aprīli runājām un jau likās ka esi mainījies. Diemžēl kļūdījos. Tik pat paranoisks šizofēniķis arī esi. Aizej pie galvas daktera. Nav nekāda vēlme kometēt tavus paranoiskos murgus.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

+