Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
KT808 cepiens -
+
1 2 3 4

thread: KT808 cepiens

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Kaspich, man tiešām nav precīzu datu par to, cik rūpnīcas UKU020 tika remontēti pa garantiju un cik vispār nojuka. Domāju, ka tas bija valsts noslēpums. Visdrīzāk Tu nestādies priekšā, kā juka UKU020. To tikai var apliecināt tā lalika meistari, bet tad Tu pārmetīsi atkal: ''Cik ilgi tu tos piemineesi? CIK?"
    Labi, manas metodes, lai gan, ne jau es tās izgudroju, ir FAIL, OK. Tad pastastāsti lūdzu, kapēc juka pastiprinātāji no rūpnīcas? Tikai nevajag man atkal stāstīt, ka UKU020 shēmu vajag uzlabot. Tai pat laikā, pēc remonta, ar FAIL metodēm pielasītiem tranzistoriem, pastiprinātājs darbojās. Nu jā, man atkal nav statisktikas un es dokumentāli nevaru to pierādīt. Vienkārši pasaki, kapēc ar rūpnīcas tranzistorirm UKU020 juka, bet ar 2T808 nē. Tu tak apgalvo, ka visi KT808 bija labi.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Kaspich, man tiešām nav precīzu datu par to, cik rūpnīcas UKU020 tika remontēti pa garantiju un cik vispār nojuka. Domāju, ka tas bija valsts noslēpums. Visdrīzāk Tu nestādies priekšā, kā juka UKU020. To tikai var apliecināt tā lalika meistari, bet tad Tu pārmetīsi atkal: ''Cik ilgi tu tos piemineesi? CIK?"
    Labi, manas metodes, lai gan, ne jau es tās izgudroju, ir FAIL, OK. Tad pastastāsti lūdzu, kapēc juka pastiprinātāji no rūpnīcas? Tikai nevajag man atkal stāstīt, ka UKU020 shēmu vajag uzlabot. Tai pat laikā, pēc remonta, ar FAIL metodēm pielasītiem tranzistoriem, pastiprinātājs darbojās. Nu jā, man atkal nav statisktikas un es dokumentāli nevaru to pierādīt. Vienkārši pasaki, kapēc ar rūpnīcas tranzistorirm UKU020 juka, bet ar 2T808 nē. Tu tak apgalvo, ka visi KT808 bija labi.
    kad amps bija nokuuries, kaa minimums, paraleli izejai bija nokuurushies pirmsizejas KT807, pareizi? un veel shaads/taads obvess.
    Taapeec staasts 'tad darbojaas/tad nokuuraas' nav korekts. Es nepienjemu apgalvojumu: 808 vainiigi.
    tieshi taapat mees nevaram izsleegt iespeeju, ka 90% gadiijumu lietotaaji spraudeleeja dzirksteljojoshus vadus, salaida uz iiso, un, kad amps nokuuraas, tad saprata - taa nedriikst, un turpmaak vairs nedariija.
    Jeb, pirmaas reizes ietopiijushi pamatiigaa paarslodzee, peec remonta naudas samaksaashanas un iisaas [meistara] lekcijas saprata - mjaa, labaak bisku pasaudzeet, lai nebuutu jaamaksaa.

par teemu - ir bijushi tie U101 izejas modulji ar nosvilushaam R izejnieku E kjeedes, peec kuru nomainjas tas modulis straadaa. Logjiski? Kak bi nee.
    Ir bijushi varianti, kur ir nokauti ieejas tranji, tos paarstuuree ar nenormaalu Uin [jo bija versijas, kur nebija diozhu starp tranju baazeem to aizsardziibai].
    Tieshi taapat arii ar UKU - no galvas vairs visu versiju visas lazhas neatceros, bet nekaadu aizsardziibu [pilnigi noteikti] nebija arii diff kaskaadei. pie liela Uin taa mieriigi vareja aiziet raznosaa, un sekas - nokauta izeja. Kad klients paseedeeja klusumaa, samaksaaja par remontu, un vinjam izstaastiija - komuteet izsleegtu ampu, volume uz 0, naakoshajaa reizee vinjsh tapa gudraaks.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Izskatās, ka Tu īsti nekad neesi saskāries ar UKU020. Y101 tā tranzistoru kapsēta ir pavisam cits stāsts un jauda daudz mazāka. Es tiku disenēs dzenājis UKU020 gala pakapes un tur tie apstākļi bija ļoti nežēlīgi. Jāsaka gan, ka lācis uz ausīm man nav uzkapis un signāla kropļojumus es dzirdu momentāli. Tā kā, tie gali klipingā ilgi nekad nestrādāja. Tai pat laikā UKU020 pareizi noregulēta izejas pakāpe bez problēmām pacieta īso izejā. Nebija tai laikā speakon štepseļu un gadījās, visādi. Pilnīgi pofig, norauj īso un stipreklis darbojas. Nebūs Tev taisnības, ka nebija aizsardzība. Arī pret pārkaršanu aizsardzība strādāja gana korekti. Protams, vienmēr var cilvēcīgo faktoru piesaukt un atkal man nebūs statisktikas datu. Jā, es nevaru apgalvot, ka KT807 neizlīmējās pirmais un tad nodega izejas tranzistori. Tur viss bija saistīts. Tāpat es nevaru apgalvot par RRR regulētāju godaprātu. Plāns bija jāizpilda un nregulēšana ir laikietilpīga. Fakts bija tāds, kad ielodēja atlasītus KT807 un KT808, noregulēja visu pēc rūpnīcas remontinstrukcijas, pastiprinātājs darbojās un atpakaļ netika nests. Nu jā, ko nu es praktikis, To tūlīt teorētiski izdomās vēl vairākus iemeslus, kā nokaut to pastiprinātāju.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Izskatās, ka Tu īsti nekad neesi saskāries ar UKU020. Y101 tā tranzistoru kapsēta ir pavisam cits stāsts un jauda daudz mazāka. Es tiku disenēs dzenājis UKU020 gala pakapes un tur tie apstākļi bija ļoti nežēlīgi. Jāsaka gan, ka lācis uz ausīm man nav uzkapis un signāla kropļojumus es dzirdu momentāli. Tā kā, tie gali klipingā ilgi nekad nestrādāja. Tai pat laikā UKU020 pareizi noregulēta izejas pakāpe bez problēmām pacieta īso izejā. Nebija tai laikā speakon štepseļu un gadījās, visādi. Pilnīgi pofig, norauj īso un stipreklis darbojas. Nebūs Tev taisnības, ka nebija aizsardzība. Arī pret pārkaršanu aizsardzība strādāja gana korekti. Protams, vienmēr var cilvēcīgo faktoru piesaukt un atkal man nebūs statisktikas datu. Jā, es nevaru apgalvot, ka KT807 neizlīmējās pirmais un tad nodega izejas tranzistori. Tur viss bija saistīts. Tāpat es nevaru apgalvot par RRR regulētāju godaprātu. Plāns bija jāizpilda un nregulēšana ir laikietilpīga. Fakts bija tāds, kad ielodēja atlasītus KT807 un KT808, noregulēja visu pēc rūpnīcas remontinstrukcijas, pastiprinātājs darbojās un atpakaļ netika nests. Nu jā, ko nu es praktikis, To tūlīt teorētiski izdomās vēl vairākus iemeslus, kā nokaut to pastiprinātāju.
    nepareizi izskataas. par saskarshanos.

pacieta iiso izejaa? WAT?

Didzi, es saprotu, ka tevi nepaarliecinaas par reaali eksperimenti/paraugdemonstreejumi. Paraadi, luudzu, to aizsardziibu sheemaa UKU. Tur katrai polaritaatei pocis, kuram - zuudot kontaktam, taa pazuud.
    Nee, datu tev nav, bet par manu saikni/pieredzi/sajeegu piezimes tu izteikt vari..

Tavaa gadiijumaa klipingaa ilgi nestraadaaja, klientu gadiijumaa - tev atkal nav datu, bet muldeet esi gatavs. Kaads sakars, kaadaa rezhiimaa ampi straadaaja pie TEVIS ar to, ka PIE KLIENTA/KLIENTAM tie mira nost?
    Reguleetaaji? ko tur 'reguleet'? tur viens mega pocis bija [i tas = nepareizi iesleegts], ar ko miera straavu reguleeja un pa pocim aizsardziibai [arii nepareizi iesleegti]. uz katru pa 10 sekundeem. Un nestaasti, ka taa bija laika probleema..

p.s. es jau nerunaaju par to, ka zavodaa tos aizsardziibas pochus vareeja nesareguleet, sagroziit pilniigi neadekvaati.. un tad - briinums gan, kaapeec amps svilst nost. bet, gan jau arii pret sho buus kaada basnja par teemu 'tu jau teoreetikjis, es - praktikjis'.
    praktikji - ja tu speetu kaut tik daudz apjeegt, kaa tos 3 pochus pareizi iesleegt, izejas kaskaazhu nokaushanas gadiijumus samazinaatu par kaartu. bet - gan jau atkal uzrakstiisi rindkopu, kaapeec to nedariiji, nedari, nevari dariit, un pat nevajag dariit.
    un es te nerunaaju par 'aatri nopelniit', bet - chomiem/sev remonteet/kaartiibaa savest. nu, kaa Meistaram. ar lielo burtu

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Redz es tos, kā Tu teici nepareizi ieslēgtos počus, saregulēju, kā rūpnīcas instrukcijā teikts un viss darbojās. Jā poči bija mēsli, bet tak darbojās un es kāreiz nokaušanas gadījumus novērsu. Tu atkal gribi, lai shēmu pārtaisa, bet parādi man vienu meistaru, kurš pārtaisīja UKU020 shēmu. Tad viegāk jaunu gala pakāpi uztaisī, nevis mocīties ar tā jau knapi pielipinātajiem celiņiem.
    Ja par piezīmēm, tad es par Tavu sajēgu neesmu neko sliktu teicis, ko gan nevar teik par taviem izteikumiem par mani. Labi, man pilnīgi pofig, ko Tu muldi par mani. Nav tas vecums, lai aizstāvētos kā puišelis. Es tikai redzēju kā Tu no UKU020 pārmeties uz Y101, kurš ir jaunākas paaudzes pastiprinātājs. Nav baigam detektīvam jābūt, lai izsecinātu, ka UKU nav Tava tēma.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

man tavs tupums, trulums, aprobezhotiiba vnk tracina. es nepaarvaaru shiis iipashiibas.
    tu esi ljoti vaajsh jomaa, kuraa darbojies. runaa par jaunas pakaapes taisiishanu, kaut nesapoti, kaa taa pati uku020 darbojaas.
    jaa, es esmu izteicies un izteikshos.
    un varu nepaarmesties uz u101.
    un esmu remontejis uku020 1:1, sataisot pamatlietas.

un esmu paarbuuveejis tos, izeju aizvietojot ar 825/827, kopeejaa ooc iekljaujot opampu, kas tembru platee ielikts.
    un sakaartot teemu ar tiem paarslodzes pochiem - ielodeet 2 gab. pretestiibas.
    un sakartot teemu ar bias poci - paarlodeet vienu preteni.

un par iisaa tureehsanu - es iisaa rindkopaa, izmantojot razhotaaja datus un nominaalus, varu pieraadiit, ka tas uku netureeja iiso.
    bet, man vnk zb kaut ko tev rakstiit. jo tev var pieraadiit ar cipariem, bet tu atkal malsi savu par zagshanu, haltuureehsanu un teoreetikjiem/mani.

piedodiet, kungi, man shis trulums apnika. es teereju laiku vienam lauku nejeegam. piedoshanu, ka kljustu rupjsh. vnk zb.

p.s. un celinji nje prichom, pretenes jaapielodee pie esoshajiem piniem.

eu, izdzeesiet, luudzu,mani no shii tupuma. es reaali veltu energjiju purvam. es negribu tapt uzvarets ar stulbuma pieredzi.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Redz Kaspich kur mūsu atšķirība. Tu paliec rupš un ne tik mani forumā nepamatoti apvaino, bet arī citus. Savukārt es saglabāju mieru un neviens šī foruma biedrs nevar man pārmest, ka es par kādu slikti izteiktos. Es spēju novērtēt Tavas tehniskās zināšanas un talantu. Visu cieņu Tavām konstrukcijām un dalīšanos ar tām te forumā. Tas tikai ienes dzīvību, bet tak pieņem, ka cilvēki nav vienādi, domā dažādi, un Tavs viedoklis uz šīs pasaules nav vienīgais pareizais. Nu neuzvarēsi Tu mani, tāpat kā es Tevi un to arī nevajag. Tavi pābūvēti UKU020 darbojās, mani nepārbūvētie darbojās, tātad kādam no tā bija labums un tas ir galvenais, nevis h21!

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Jā, admin, nebanojiet Kaspich. Man pret viņu nav nekādu pretenziju. Gan jau dzīvosim draudzīgi.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Redz Kaspich kur mūsu atšķirība. Tu paliec rupš un ne tik mani forumā nepamatoti apvaino, bet arī citus. Savukārt es saglabāju mieru un neviens šī foruma biedrs nevar man pārmest, ka es par kādu slikti izteiktos. Es spēju novērtēt Tavas tehniskās zināšanas un talantu. Visu cieņu Tavām konstrukcijām un dalīšanos ar tām te forumā. Tas tikai ienes dzīvību, bet tak pieņem, ka cilvēki nav vienādi, domā dažādi, un Tavs viedoklis uz šīs pasaules nav vienīgais pareizais. Nu neuzvarēsi Tu mani, tāpat kā es Tevi un to arī nevajag. Tavi pābūvēti UKU020 darbojās, mani nepārbūvētie darbojās, tātad kādam no tā bija labums un tas ir galvenais, nevis h21!
    sore, ka es uzvelkos, man vnk ir dziljaaka fiska un shii teema ir kaa taads lakmusa papiirs. megjinaashu paskaidrot.
    pirms kaada laika te bija breeka, ka es izniideeju shejienes komuunu. nebiju gana ilgi [ne gadu/divus - ilgaak] un pa sho laiku shis forums vnk nomira.
    no taa es secinu, ka diez vai [mana] uzknaabshana/kaut kaada liimenja prasishana [ja var lietot sho vaardu] buus pie vainas.
    no man zinaamaas chupinjas speejigo kadru dalja vispaar nav sheit, un tie paaris, kas simboliski sheit ienaak [kaadreiz to dariija gana aktiivi] - iepostee kaadu savu darbinju, bet no jebkaadaam diskusijaam turaas pa gabalu. kaapeec?
    jaa, tas buutu jaaprasa vinjiem, bet es varu pastaastiit savas izjuutas/paardomas.
    KATRAA teemaa, kad/ja kaads ko uzprasa, nefiguree virziens - kaa/ko forshaak izdariit, nefiguree teema - ko 'pie viena' improovot [piedoshanu par sveshas meeles kropljoshanu].
    KATRAA teemaa piegaajiens ir.. kaa lai to korektaak noformulee. Atnaak paaris 'vecbiedru', vai kaa lai vinjus sauc, un.. ar piegaajienu - 'iep*s kaut kaa/danuna to suudu/da mees 80.tajaa/da nav veerts/u.t.t.'
    Lietas, ar kuraam normaals cilveeks nelepojas - haltureeshana, citu darbu darishana darba laikaa, zagshana no darba vietas [sauksim nu lietas iistajos vaardos], pilniigs pofigisms un nihilisms pret elektroniku, pilniigs intereses iztruukums par probleemas ceelonjiem, pilniiga neveeleeshanaas ko mainiit. Tikai ne noveerst probleemu! Tikai ne ko saprast!

Iisi citati no shiis temas ka piemeers:
    UKU020 nav tas aparāts, kurš atbilstu musdienu prasībām.
    Nedomāju, ka tas darbs ir to vērts.
    Cita lieta, ka tie lielākoties ir sūdīgi.
    tai laikā bija dziļi pie pakaļas,
    vajadzēja salabot pastiprinātāju tā, lai iztur vismaz pēcremonta garantiju.
    Neviens Elektrona darbnīcā nebīdīja teoriju un nemērija tranzistora rakturlīknes
    Vajadzēja ātri saremontēt
    Nu netceros
    nafig man to priekš remonta nevajag.
    Nu nebūs tā, ka tam vecajam tranzistoram pēkšņi pie 6A parādīsies krutais pastiprinājums.
    Apsolūtā vērtība remontējot nav būtiska.
    Nafig man nevajadzēja precīzi nomērīt h21,
    nu točna vairs neatceros.
    Ne tas bija mans mēraparāts, ne mani tranzistori.
    Tai lakā vajadzēja vienkārši atlasīt tranzistorus
    varu simts punktus dot, ka neviens pastiprinātāju remontētājs neiedziļinās visās tais raksturlīknēs un teorijās. Par to lai galvu lauza konstruktori.
    Meistaram vajag pēc iespēja ātrāk klientam atdot pastiprinātāju
    u.t.t.; utml.

tajaa pat laikaa:
    Man jau arī kastītē čupiņa stāv. (C)

vai ir kaut viens panjemts nomeeriit? nav. ir tikai destruktiivas, depresiivas, noraidoshas polemikas un spama pluudi.
    un shaadaa gaisotnee ir praktiski VISAS teemas. sajuuta, ka mees veel joprojaam esam tajaa purva, kad haltuureet, zagt, neko negribeet bija normaali.
    vai shie vecbiedri kaadaa teemaa ir ieteikushi kaadas jaunas komponentes, risinaajumus, sheemas? nesmu redzeejis NEVIENU!
    es tos CCCP laikus veel pakjeeru, es saprotu, par ko ir runa, man visu to purvu skaidrot nevajag. Bet, pienjemu, ka jaunaakiem kadriem vnk pumpas metaas no taa murga!
    mees, vecie [arii sevis pie tiem pieskaitu], nevis ROSINAM - uzlabot, pilnveidot, attistiit, buuveet, bet - nee, nu tas suuds nav taa veers, nu kuda. KUR ir tie alternatiivu ieteikumi? to NAV!

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Kaspich, forums nav tikai tīri tehniku jautājumu apspriešana. Te tiek parunāts par dzīvi, aprunāti veci un jauni notikumi, notiek darlīšanās ar pieredzi ne tik vien tehniskās lietās. Tīra tehnika , bez stāsta daudziem nav interesanta. Katrs izvēlās, ko grib lasī. Neinteresē tēma nelasi! Es piemēram nelaus par augstsprieguma tehniku un klusēju šai sadaļā. Es saprotu, tu gribētu forumā redzēt krutos večus, kuri katru dienu urbjās elektroniskās tēmās, kuras Tevi interesē. Nu nebūs Latvijā tāda foruma-nebūs. Nolaidies uz zemes un pieņem apkārtējos cilvēkus, kādi tie ir.

+