Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
KT808 cepiens -
+
... 2 3 4

thread: KT808 cepiens

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,448

Un kur ir datums?

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Kaspich, jēgas no Taviem apvainojumiem nav nekādas. Man piemēram pilnīgi pofig, ko Tu domā par mani vai kādu citu. Ne jau Tu būsi zināšanu vai intelekta līmeņa noteicējs. Forumā mēs te visi esam vienādāki un labprātīgi reģistrējušies. Ir ko teikt par elektronikas tēmu, saki, bet savu viedokli par citiem vari paturēt pie sevis. Nevari savaldīties, nevari paciest, ka citi domā un dara savādāk, atvaino, tad Tev ir problēmas.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    365

Cilvēki tikumus, ieradumus, domāšanas šablonus nemaina ne dienas ne mēnesha, un pat ne gada lakā. . .
    tas nav teorēmu pierādīt, ne 2 + 2 saprast.
    Jums, tak Veču nav vairs sen padsmt gadu - xu*i bezjēdzīgos strīdos iesaistāties ??!!

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Elfs, Tev 100% taisnība.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Didzi, mani, piem., aizskar tavas nievaajoshaas pieziimes par teemu - tu/teoreetikjis, es/dariitaajs. taas tiek izteiktas gana augstpraatiigi, viszinoshi, ar pamatiigu paaraakuma devu.
    aizskaroshi, jo [arii] es esmu kapaaijis un kapaaju. es neesmu seedeejis nevienaa konstruktoru birojaa un bikses deldeejis. es esmu remonteejis desmitiem uku, desmitiem u101, es esmu 5+ paarbuuveejis tos uku, uz tiem peec tam 2+ gadus kapaaju disenes nenormaalos klipos [jo ne es, bet citi kadri pa pjanjiem darbinaaja].
    tos ampus es paarbuuveeju 10.klasee, man bija 15 gadu. kaa jau mineeju - 825/827 izejaa, kopeeja ooc ar opampu, u.t.t. +kaartiibaa savestas visas pamatlietas.
    mani aizskar, ka/kad es runaaju par elektronikas teemu [shajaa gadiijumaa Hfe], tu vnk uzliec miiksto - un mal pilniigi nesaistitas lietas. tevi neinteresee ne teema, ne rezultaats, ne nianses, nekas tevi neinteresee. liidziigi, kaa, piem., viesiibaas - Didzis viens pats pa apli malj vienu un to pashu - pilniigi citu teemu. paarbljauj visus.
    un kursh var izsveet, kuru/kas aizskar vairaak?

Senior Member
    Dec 2009
    Ventspils
    541

Nesen noskatījos video par TIG metināšanu. Tur metinātājs skaidro , ka displeis nerāda pareizo strāvu un regulatoru stāvokļi neatbilst gradācijai, jo esot remontēta plate, un detaļas ņemtas no citu firmu modeļiem.
    Tātad, remontētājs ģēnijs, spējis pielāgot citas komponentes, ar saprašanu viss it kā būtu kārtībā, bet kā speciālists pret klientu un savu padarīto darbu visīstākais atejas tārps, kurš nav papūlējies jau eksistējošu aparātu savest elementārā kārtībā. Iemesls - visticamāk, milzīga augstprātība par sevi un nevēlēšanās nolaisties līdz palīgdarbu līmenim.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,448

Kaspich! Uz kāda pamata tu man bārsi apvainojumus? Pie tam, pietiekoši nopietnus. Aizrādīju par tavu, avainojos, diršanu un sarunas stilu. A ko tu? Apvainojies kā tāda jaunkundze. Mieklīgi.

Pateikšu cieti: ar šādu diršanu, tu nafig neesi te gaidīts. Dari to, ko vislabāk māki un miers. Vot kada vella pē atvilkies uz šejieni? Gribēji pazīmēties ar savām zināšanām? So what? Zīmējies vesels, bet nepavainojies ka kāds tevi glauda pret spalvu. Un ja kāds tev nelaiza dirsu ( (C) Kaspich) tad pisies prom. Ja pats nevari aizvākties, tad palīdzēšu. Nav ko tādam Einšteinam kā tu valkāties pa mirsotušu forumu, kur visi ir tik stulbi kā amēbas.
    Zināšanai: pēcējā atkāpe ir domāta kā viens veselums, nevis vārdu izraušana no konteksta. Tas tā, ja nu tev pēkšni uznāk stulbuma lēkme.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Kaspich! Uz kāda pamata tu man bārsi apvainojumus? Pie tam, pietiekoši nopietnus. Aizrādīju par tavu, avainojos, diršanu un sarunas stilu. A ko tu? Apvainojies kā tāda jaunkundze. Mieklīgi.

Pateikšu cieti: ar šādu diršanu, tu nafig neesi te gaidīts. Dari to, ko vislabāk māki un miers. Vot kada vella pē atvilkies uz šejieni? Gribēji pazīmēties ar savām zināšanām? So what? Zīmējies vesels, bet nepavainojies ka kāds tevi glauda pret spalvu. Un ja kāds tev nelaiza dirsu ( (C) Kaspich) tad pisies prom. Ja pats nevari aizvākties, tad palīdzēšu. Nav ko tādam Einšteinam kā tu valkāties pa mirsotušu forumu, kur visi ir tik stulbi kā amēbas.
    Zināšanai: pēcējā atkāpe ir domāta kā viens veselums, nevis vārdu izraušana no konteksta. Tas tā, ja nu tev pēkšni uznāk stulbuma lēkme.
    klausies, smurguli, tu vnk pa muti dabuusi. jaa, aciimredzot, tu sniedz kaadu seksuaalu pakalpojumu shii foruma adminiem, jo savaadaak nevaru izskaidrot, kaapeec taads retards, intrigu pineejs jau sen nav no shejienes izbanots.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Kaspich, nav man nekādas augstprātības vai vēl nez kas pret Tevi. Es tikai konstatēju faktu. Tu kritizē citu inženieru darbu un par visām varēm iesaki to pārbūvēt. Es kā praktiķis un arī desmitiem citu meistaru UKU020 neko nepārbūvēja. Tā tas ir ar pilnīgi visu tehniku. Servisā neviens Tev autiņu nepārbūvēs un remontdarbnīcā meistars nekad, uz savu galvu neliks citas detaļas pastiprinātājā. Tārps jau deva labu piemēru. Jāstrādā bija ar to kas ir un ar metodēm, kādas bija tai laikā. Jā, Tev pilnīga taisnība, UKU pilns ar nepilnībām, bet, sākot tās novērst, neviens meistars maizīti nenopelnītu. Tu varbūt veici kādus specpasūtījumus, bet parastā Elektrona darbnīcā to vispār darīt nedrīkstēja. Labi, es strādāju privāti un principā varētu pārbūvēt, bet ne jau orģinālo plati. Tai virsū nedrīkstēja elpot, jo celiņi no getinaksa maucās nost. Vieglāk bija izēdināt jaunu iespiesto plati un ielikt, bet cik tas maksātu klientam. Tā jau cilvēki ņaudēja, ka dārgs remonts un tā arī bija, kad visi KT808 jāmaina. Labi, tas, ko saku, visdrīzāk ir bezcerīgi, jo vienīgais pareizais viedoklis ir tikai Tev. Lai tā arī paliek.

+