Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
KT808 cepiens
+
1 2 3 ...

thread: KT808 cepiens

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,831

KT808 cepiens

Sākums šajā tēmā: http://www.elfaforums.lv/threads/8465-KT808-tranis

Nu un nonākam pie tā, ko teicu, salīdzinā tranzistorus var arī mērot ar vienkāršu mēriekārtu. Lai gan modenu mērītāju ar procesora vadību par vienkāršu nenosauksi. Jā, mērijums nav apsolūti precīzs, bet, remontējot aparātu, tas ir pilnīgi pofig. Noteikt, vai tranzistors izturēs UKU020 shēmā var ar visparastāko TL4 testeri un pietiekami precīzi. Gan jau Kaspish Tev taisnība, un varbūt visus KT808 nevajadzēja brāķēt, bet prakse un pieredze liecināja, ka labāk atšūt aizdomīgos. Ja paņēmi Elektrona noliktavā pārīti un tie nosvila, tad tie bija 15 rubļi uz meistara rēķina. Savukārt, ja tranzistors nebija lodēts, tad vienkārši pamēriji ar testeri un atdeva atpakaļ noliktavā, jo nepatīk. Kaspish, pastrādātu Tu Elektrona sistēmā, ātri Tevi iemācītu, kā plāns japilda. Tur nafig nevienam neinteresēja teorētiķi vai štukotāji. Tur bija jāmauc, lai kautko nopelnītu. WildGun neļaus man samelot. Es tur faktiski biju tikai praksē un fiksi vien sapratu, ka var strādāt privāti, bez plāna, priekšniekiem, bet arī bez noliktavas. Vot kad pašam par savu naudu jāpērk bija KT808, tad ātri iemācies labu tranzistoru atšķirt no šaubīga un pilnīgi pofig kāds un cik precīzi nomērīts h21.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

nu un nonākam pie tā, ko teicu, salīdzinā tranzistorus var arī mērot ar vienkāršu mēriekārtu. Lai gan modenu mērītāju ar procesora vadību par vienkāršu nenosauksi. Jā, mērijums nav apsolūti precīzs, bet, remontējot aparātu, tas ir pilnīgi pofig. Noteikt, vai tranzistors izturēs uku020 shēmā var ar visparastāko tl4 testeri un pietiekami precīzi. Gan jau kaspish tev taisnība, un varbūt visus kt808 nevajadzēja brāķēt, bet prakse un pieredze liecināja, ka labāk atšūt aizdomīgos. Ja paņēmi elektrona noliktavā pārīti un tie nosvila, tad tie bija 15 rubļi uz meistara rēķina. Savukārt, ja tranzistors nebija lodēts, tad vienkārši pamēriji ar testeri un atdeva atpakaļ noliktavā, jo nepatīk. Kaspish, pastrādātu tu elektrona sistēmā, ātri tevi iemācītu, kā plāns japilda. Tur nafig nevienam neinteresēja teorētiķi vai štukotāji. Tur bija jāmauc, lai kautko nopelnītu. Wildgun neļaus man samelot. Es tur faktiski biju tikai praksē un fiksi vien sapratu, ka var strādāt privāti, bez plāna, priekšniekiem, bet arī bez noliktavas. Vot kad pašam par savu naudu jāpērk bija kt808, tad ātri iemācies labu tranzistoru atšķirt no šaubīga un pilnīgi pofig kāds un cik precīzi nomērīts h21.
    nee, nenonaakam!
    Nee, nevar!
    Nee, tu sameeri ic nopluudes!
    Nee, tavs nomeeriitais h21 nav aptuvens. Nee, tas cipars neatbilst h21. Nee, didzi, tu nejeedz meeriit h21.
    Nee, nevar saliidzinaat.
    Nee, tas nav pat aptuveni korekti.
    Nee, mees nenonaakam!
    Nee, tu nejeedz pamatlietas.
    Beidz dziit suudu.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,831

Labi, es neko ''nemāku'', bet tie pastiprinātāji pēc mana remonta darbojās gadiem. Tās gala pakāpes, no Prasmīgajām rokām, kuras rūpnīcā bija nobrāķētas, pēc remonta, diskotēkās darbojās un nejuka nost. Es ar to, ka, ''nekā nemāku un nejēdzu pamatlietas'' varēju tīri labi nopelnīt un faktiski brīžiem netiku galā ar darbiem, jo klienti stāvēja rindā un tas viss bija privāti, krievu laikos un nevis Elektrona aizsegā. Es neapšaubu Tavas teorētiskās zināšanas, bet brīžiem Tu ar lielgabalu šauj pa zvirbuļiem. To pašu UKU020 remontējot, nevienam meistaram neinteresē, kāds tur precīzi h21. Vajadzēja saprast, kuram tranzistoram ir lielāks pastiprinājums, kuram mazāks un kuru vispaŗ labāk mest miskastē.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Labi, es neko ''nemāku'', bet tie pastiprinātāji pēc mana remonta darbojās gadiem. Tās gala pakāpes, no Prasmīgajām rokām, kuras rūpnīcā bija nobrāķētas, pēc remonta, diskotēkās darbojās un nejuka nost. Es ar to, ka, ''nekā nemāku un nejēdzu pamatlietas'' varēju tīri labi nopelnīt un faktiski brīžiem netiku galā ar darbiem, jo klienti stāvēja rindā un tas viss bija privāti, krievu laikos un nevis Elektrona aizsegā. Es neapšaubu Tavas teorētiskās zināšanas, bet brīžiem Tu ar lielgabalu šauj pa zvirbuļiem. To pašu UKU020 remontējot, nevienam meistaram neinteresē, kāds tur precīzi h21. Vajadzēja saprast, kuram tranzistoram ir lielāks pastiprinājums, kuram mazāks un kuru vispaŗ labāk mest miskastē.

klau, Didzi, teikshu taa - tu vari kropljot manu nickname, nicinoshi izteikties. Es liidz tik zemam liimenim nolaisties neplaanoju, tas nav nepiecieshams.
    Jaa, darbojaas, jo tu atsijaaji vienu chupu labu tranzistoru no citas, teeloji specu, kaut tupa paarlodeeji tranjus.
    Es neapshaubu tavas speejas zagt tranzistorus, tos tupa paarlodeet, haltuureet uz nebeedu un buut savaa ciemaa krutaakajam vecim, ko iekaaroja katra slauceeja.

Sheit teema bja - KT808 Hfe meerishana. Par sho teemu no tevis neviens praatiigs vaards nebija dzirdams, tikai staasti par zaghsnau, haltuureshanu un CCCP gadiem.
    Tie laiki beidzaas pirms 25 gadiem! Cik ilgi tu tos piemineesi? CIK?

Un palasi savu postu pirms paaris lpp, kur lepni rakstiji, kaa pielasi tranjus UKU020 STARP PLECIEM. Jebkursh no taviem postiem liecina par ljoti zemu sajeegu pamatlietaas, ko tu meegjini nosleept ar gariem saastiem un aizskroshaam replikaam.
    Ej pensijaa!
    : gramatika

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,831

Kaspich, ja esmu esmu izkropļojis Tavu nickname, tad atvainojos, tas nav aiz ļauna nodoma, bet nejauši. Es labprāt kopētu tos nikus, bet šai forumā tas nedarbojas.
    Par tiem ''labajiem KT808'' gan tikai nevajag. Sūdi viņi bija un daudz. Kapēc ta no rūpnīcas nāca brāķa UKU020 un juka, bet pēc tam, kad es "labos tranzistorus'' nobrāķēju un nepareizi samēriju h21 pārejiem, pastiprinātāji darbojās. Rūpnīcā pildīja plānu un bija pofig, kas ar to pastiprinātāju vēlāk notiks.
    Vispār jau tēma bija par KT808 un UKU020. Es tikai pieminēju, ka mēriju tos vecos lūžņus. Jā, mēriju ar modernu aparātu un atdzīstu, ka mērijums visdrīzāk var būt neprecīzs. Vienkārši, kad laboju nelaimīgos UKU020, tādi mēraparāti nevienam sapņos nerādijās un tīri sporta pēc to izdarīju. Tad nu gan mēraparāta, gan vecās metodes, ar TL4 testeri, deva faktiski vienādus rezultātus, sūds paliek sūds. Jā, varbūt kurinot to trani ar 6A strāvu h21 izvilktu virs apsolūta brāķa līmeņa, bet ir prakse, ka tādi tranzistori vai nu nojūk uzreiz, vai ilgi netur. Nezinu, vai pastiprinājums vainīgs, vai citas lietas, bet tādus tranzistorus izmantot nevajag. Tēma bija par pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu pirmo RRR augstākās klases pastiprinātāju, tā kā pārmest man, ka es pieminu CCCP laikus nav īsti korekti. Nepatīk, nelasi! Ja ir pa ģelu ko teikt, tad visu cieņu Tavu zināšanu priekšā. Tev taisnība par to lielo strāvu, kura jādzen cauri KT808, lai dabūtu labratorisku precīzu mērijumu. Mana taisnība, ka neviens meistars to nedarīja un pastiprinātāji tika salaboti arī bez tā.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Ja esmu esmu izkropļojis Tavu nickname, tad atvainojos, tas nav aiz ļauna nodoma, bet nejauši. Es labprāt kopētu tos nikus, bet šai forumā tas nedarbojas.
    Par tiem ''labajiem KT808'' gan tikai nevajag. Sūdi viņi bija un daudz. Kapēc ta no rūpnīcas nāca brāķa UKU020 un juka, bet pēc tam, kad es "labos tranzistorus'' nobrāķēju un nepareizi samēriju h21 pārejiem, pastiprinātāji darbojās. Rūpnīcā pildīja plānu un bija pofig, kas ar to pastiprinātāju vēlāk notiks.
    Vispār jau tēma bija par KT808 un UKU020. Es tikai pieminēju, ka mēriju tos vecos lūžņus. Jā, mēriju ar modernu aparātu un atdzīstu, ka mērijums visdrīzāk var būt neprecīzs. Vienkārši, kad laboju nelaimīgos UKU020, tādi mēraparāti nevienam sapņos nerādijās un tīri sporta pēc to izdarīju. Tad nu gan mēraparāta, gan vecās metodes, ar TL4 testeri, deva faktiski vienādus rezultātus, sūds paliek sūds. Jā, varbūt kurinot to trani ar 6A strāvu h21 izvilktu virs apsolūta brāķa līmeņa, bet ir prakse, ka tādi tranzistori vai nu nojūk uzreiz, vai ilgi netur. Nezinu, vai pastiprinājums vainīgs, vai citas lietas, bet tādus tranzistorus izmantot nevajag. Tēma bija par pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu pirmo RRR augstākās klases pastiprinātāju, tā kā pārmest man, ka es pieminu CCCP laikus nav īsti korekti. Nepatīk, nelasi! Ja ir pa ģelu ko teikt, tad visu cieņu Tavu zināšanu priekšā. Tev taisnība par to lielo strāvu, kura jādzen cauri KT808, lai dabūtu labratorisku precīzu mērijumu. Mana taisnība, ka neviens meistars to nedarīja un pastiprinātāji tika salaboti arī bez tā.
    Didzi, cilveekam tas amps ir TAGAD. SHODIEN. Tie tranji ir SHODIEN pieejami. vinjam jaameera buus RIIT, PARIIT [ja nojuks, vai gribeesies atjaunot].
    tas, par ko vajadzeetu [no shodienas aspekta runaat] - kaa 'izspiest' kaut 1..3A Ic, lai var to trani nomeeriit, kaa nomeeriit. Runaat par to, ka un kaa upgreidot to supertupo sheemu, lai nespraagst tie tranji nost. Runaat par to, KAS bija/ir pie vainas, ka tie izejnieki spraaga nost. Arguments 'suudi'.. Zini, man pirmajaas sheemaas spraaga nost gan 808, gan 818, gan 825, gan 8101 un co.
    Un zini, kad es izpeetiiju, KAAPEEC tie spraagst nost, un uztaisiiju pareizas shemas, NESPRAAGA nost!
    nespraaga nost ne UKU 020 ar modifceetaam sheemaam uz 808. Nespraaga nost UKU uz 825/827.
    Nespraaga nost ampi uz 825/827 un 150W izejaa uz 4 Ohm;
    Nespraaga nost Super A klase uz 4 gab. 8101/8102 plecaa. 400W/8 Ohm.
    NESPRAAGA nost. un ampos nebija NEVIENAS kapitaalistu detaljas. un dzina pa diseneem uz nebeedu. klipos bez paartraukuma. Es pat ieviesu soft clipping, lai nedzird to skarbo 'trepi' - tie ampi tika nenormaali paarstuureeti!

jaa, man nebija ne liekas naudas, ne iespeeju tranjus atlasiit. es liku [savaas sheemaas] VISUS PEEC KAARTAS un.. straadaaja! un man negadiijaas NEVIENS braakjis tajos simtos. Goda vaards!
    : gramatika

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Didzi, cilveekam tas amps ir TAGAD. SHODIEN.
    Kuram mazohistam ŠODIEN ir vēlme topīt ukuci tā, ka traņi lido??? Būtu man mint ukucs, stāvētu zem linu sedziņas un Ķegumu neredzētu!
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Kuram mazohistam ŠODIEN ir vēlme topīt ukuci tā, ka traņi lido??? Būtu man mint ukucs, stāvētu zem linu sedziņas un Ķegumu neredzētu!
    reku, teemas autoram ir apparatus, paceelaas teema. Ja veel kaadam ir - arii buus aktuaala teema.
    da JEBKURA ampa iipasniekam - teema par tranju Hfe nomeeriishanu tranju mainjas gadiijumaa ir/buus aktuaala. UKU jau nav savaadaaks kaa citi ampi [taa/fundamentaali]...

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,831

Kaspich, ja Tev negadījās neviens štruntīgs KT808, tad tak viss štokos. Tad lai spole2010 ņem pirmos traņus no kastītes un lodē tai UKU020. Viss būs OK. RRR rūpnīcā uz konvejera nebija OK, bet tagad noteikti būs .
    Jā, gan jau Tev taisnība un uztjūnējot UKU020 shēmu var daudz ko panākt, bet tas nav remonts un vēl mazāk restaurācija. Tas ir zapiņā ielikt BMV motoru, lai visiem saprotami. Māksla jau ir iedarbināt UKU020 lai viss paliek autentisks un lai tas skan kā tālajā 1977 gadā.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Kaspich, ja Tev negadījās neviens štruntīgs KT808, tad tak viss štokos. Tad lai spole2010 ņem pirmos traņus no kastītes un lodē tai UKU020. Viss būs OK. RRR rūpnīcā uz konvejera nebija OK, bet tagad noteikti būs .
    Jā, gan jau Tev taisnība un uztjūnējot UKU020 shēmu var daudz ko panākt, bet tas nav remonts un vēl mazāk restaurācija. Tas ir zapiņā ielikt BMV motoru, lai visiem saprotami. Māksla jau ir iedarbināt UKU020 lai viss paliek autentisks un lai tas skan kā tālajā 1977 gadā.
    Didzi, nu tu vnk nespeej pienjemt, ka.. da ko te runaat.

tieshi taa, lai autors njem pirmo no kastes, un lodee. jo Tava 'atlasishanas' metode ir PILNIIGS fail. tas te ir ar cipariem pieraadiits, lai kaa Tu spirinaatos pretii. vnk FAIL.
    staasts 'straadaaja ilgaak' - nav nopietni uztverams, jo nav pamatots NE AR KAADIEM objektiiviem faktiem. Ir tikai - klients panjeema, kaut kaa padarbnaaja. tad nospraaga 'aatraak', tad iztureeja 'ilgaak'. Taadi 'argumenti' nogalina.

+