Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Kā mirst 220V kvēlspuldzes -
+
1 2

thread: Kā mirst 220V kvēlspuldzes

Senior Member
    Sep 2013
    249

Mana pēdējāpieredze ar kvēlspuldzēm bija dikti bēdīga, pusgada laikā galda lampā izdega 4! spuldzes, bez redzama iemesla

Nospļāvos, nopirku LEDeni, un problēmas beidzās.
    Vairāk tos ukraiņu mēslus nepirkšu, par to naudu sanāktu vēl viens LED.
    Pa manam, bērniem redzi vairāk bojā pastāvīga lūrēšana telefonā, planšetē, datorā.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Un kas tad gaismo telefona, planšetes un datora LCD matricu? Tur tak tās pašas problēmas ar krāsu spektra nevienmērību.

Senior Member
    Dec 2009
    Ventspils
    538

Šodien ir īstais laiks testēt LEDus un "ekonomiskās" spuldzes , kas atrodas ārā. Cik gaismas tās dod un pēc cik ilga laika.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Man te bija peredze ar maxas halogēniem, kuriem kvēldiegs iecentreets ne spoguļvursmas fokusā - rezultaataa star
    I safokuseejas 30 cm no lampas kā rezultaataa uz galda izdeg melns caurums un var pat notikt ugunsgrēks
    Cēlu breeku sūtuiiju vudeo, kā aizdegas plastmasas gabals uz Tv Bez tabu - po visiem

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

LED spuldzēm aukstums tikai nāk par labu. Man gadiem ārā pagalmu apgaismo. Ar ''ekonomiskajām'' gāzizlādes gan ārā, pie -25, ir negatīva pieredze.

+