Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Probelma kas ilgst vairakaus gadus.
+
1 2

thread: Probelma kas ilgst vairakaus gadus.

Senior Member
    Jun 2011
    513

Probelma kas ilgst vairakaus gadus.

Biju pie dakteriem problema ar sejas adu. Gimenes arste teica ka vienkarsi esot nokasijis seju cits arsts teica psoriaze. Pirms tam daudz zaalu pierakstija vajadzeja nedelu lietot tas antiobiotikas. Vispar alkagolu nelietoju. Edu gulju normaali. Tie kas dzer spainiem tos alus un snabjus cik esmu noverojis nekas viniem traks nenotiek.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Āda - tas daydzos gadījumos ir psihosomatika..tobish skaties kas tev dzīvē ikdienaa besij aaraa....kautkaads ilgstoshs konflikts, neiroze...
    Risini to !

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,408

Sāc regulāri nokniebties! Vielmaiņa u.c. uzlabosies.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Jun 2011
    513

Ne ar vienu majas nekonflikteju.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Apmaini spilvenu, mosh tas no kaadas trakas vistas traapiijies veļaspulveri citu....domaa

Senior Member
    Jun 2011
    513

Zobupasta var ietekmet tur ieksa ir fluors?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,418

Nav diez ko prātīki sevi ārstēt caur internetu, kur nu vēl elektronikas forumā. Prātīgāk būtu aiziet pie labiem dakteriem.

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,057

Es domāju, ka pie vainas ir sāls. Tur nātrijs ir iekšā - baigi aktīvs metāls. Un, joptvaikociņ, hlors tak arī.

Senior Member
    Feb 2008
    813

Ā, tur tā sāls! un es visu laiku brīnos, ko tie TVdakterīši visu laiku - baltā nāve, baltā nāve...

Senior Member
    Jun 2011
    513

Biju pie arstiem, asinanalizes bija neko sliktu neatrada.

+