Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Foruma updeits (novērojumi, problēmas, ieteikumi)
+
1 2 3 ...

thread: Foruma updeits (novērojumi, problēmas, ieteikumi)

Senior Member
    Nov 2005
    Latvija, Kuldīga
    1,059

Foruma updeits (novērojumi, problēmas, ieteikumi)

Pēc updeita man uz android mobilā vairs nerāda pareizi garumzīmes un mīkstinājumzīmes.
    Signalizācijas, videovērošanas ierīkošana Kuldīgā.
    Temperatūras, gaisa mitruma, atmosfēras spiediena u.c. mērījumi, to publicēšana internetā. Data logging.
    http://narodmon.ru/1191

Senior Member
    Feb 2008
    813

Uz Windows on hroma arī, bet tikai virsrakstos un parakstos, paši posti lasās normāli

Administrator
    Mar 2004
    Rīga / Liepāja
    1,171

Vēl uptdeits nav noticis. Pašlaik izdevās drusku sataisīt lai vispār forums darbojas.
    Pie garumzīmēm arī tiek strādāts.

Tuvākajā laikā vēl var būt foruma darbība pārtraukumi sakarā ar plānoto janāko versiju.
    Cerams ies kaut cik gludi ar to pāreju.

Senior Member
    Mar 2011
    697

Klau, kas īsti notiek ar šo updeitu? Forums izskatās, ka ir pārnests no ne jaunākās datu bāzes, jo tikko pamanīju, ka viens mans posts ar bildi ir pazudis. Kas būs ar saplīsušo simbolu kodējumu? Foruma DB ir viens saplīsušais kodējums, tagad cilvēki raksta citā kodējumā, kas attēlojas normāli un glabājas tajā pašā DB. Kad salabos saplīsušo kodējumu un foruma vecie ieraksti attēlosies normāli, vai nebūs tā, ka tagad ierakstītie posti saplīsīs? Kāpēc updeits netiek veikts sākumā visu saliekot pārbaudītā testa versijā, visu pārbaudot un tad nemanāmi pārnesot pilnu DB uz jauno versiju? Tāda pārnešana uz iepriekš pārbaudītu platformu prasītu stundu nestrādājoša foruma, bet tagad tas ir gļukains jau pāris nedēļas, un nekas neliecina, ka kaut kas tiktu labots.
    OK, es neesmu nekāds web lietu pro, tomēr šādām lietām nevajadzētu tā ievilkties.

Senior Member
    Mar 2011
    697

Tikko pamanīju, ka postu rediģēšana arī nestrādā. Gribēju precizēt iepriekšējo jautājumu - vai ir noskaidrots kā dēļ veco postu nestandarta simboli (garumzīmes, mīkstinājuma zīmes, kirilicas simboli) tiek attēloti nekorekti? Vai problēma ir pašā datu bāzes backupā vai tās apstrādē? Es nezinu kā notiek vbulletin foruma updeits, bet kā piemērs PhpBB forums standarta konfigurācijā updeitojas elementāri - uzkopējot jaunās versijas failus un palaižot DB updeitu uz jauno versiju.

Senior Member
    Aug 2008
    565

Vēl jau nekas nav updeitots, tikai atjaunots vecais forums lai šobrīd strādā.
    Domāju, ka veco forumu, nav jēgas labot, jo tā pat vietā būs jauna versija.

Senior Member
    Mar 2011
    697

Nu, piemēram, man vispār nav skaidrs kā dēļ forumā ir bardaks. Kas notika? Kāpēc forums tagad jālabo? Vai kāds salauza updeitojot? Kāpēc pazuda posti? Nebija DB backups uztaisīts pirms kaut kas tika darīts? Kāpēc nevar updeitotu forumu likt paralēli ar atsevišķu DB netraumējot šo strādājošo?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,422

Vispār jau ir aizdomas ka formumu uzhackoja vai arī hostinga kantoris kaut ko salauza. Vispār jau forums tagad ir viena cilvēka (Vinchi) privātais projekts par kuru tiek maksāts no savas kabatas. Es pat apsveru iespēju par donation forumam, ja vajag. Ja kādam ir zināšanas forumu lietās, tad labāk sazinieties ar Vinchi un piedāvājiet palīdzību, nevis čikstat ka nav garumzīmes vai stāsties par upgradiem. Ja Vinchi būt pofig par forumu, tad mēs te tagad nerakstītu.

Senior Member
    Mar 2011
    697

Bāc, es nečīkstu par garumzīmēm, es prasu kā dēļ nav informācijas par to, kas notiek un ja ir problēmas, lai taču palūdz palīdzību kaut vai te pat forumā. Kāpēc es bišķi iespringstu - kā jau minēju, ir viena DB daļa, kura attēlojas šķībi un ir otra DB daļa, kura attēlojas normāli un jaucas kopā ar to pirmo šķībo daļu. Un šī otrā daļa nemitīgi aug kamēr kāds kaut ko raksta forumā. Man ir sliktas aizdomas, ka kādā brīdī būs situācija, kurā normāli attēlosies vecie posti, bet saplīsīs jaunie. Un jo ilgāk labošana ievilksies, jo vairāk kādam būs jālabo. Ja vajag, varu arī piedāvāt kādu palīdzību, šāda tāda pieredze un iespējas tomēr ir.
    Par iespēju, ka garumzīmes ir hostinga vaina, jā, nav izslēgts. Iesaku pajautāt tieši hostinga servisam vai viņi kaut ko neupdeitoja savā sistēmā tajā brīdī kad viss saplīsa. Forumam freefm.lv bija ļoti līdzīga problēma pēc hostinga servisa updeita. Kā tas īsti tika atrisināts es nezinu, foruma uzturētājs ļoti lamājās, bet pēc kāda laika salauztie simboli bija salaboti.

Senior Member
    Jul 2010
    401

pagājušonedēļ ierakstīju postu, tas ir pazudis

+