Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Foruma updeits (novērojumi, problēmas, ieteikumi) -
+
... 2 3 4

thread: Foruma updeits (novērojumi, problēmas, ieteikumi)

Senior Member
    Mar 2011
    688

Klau, kas notiek ar foruma labošanu? Kaut kas notiek? Pēdējais statusa updeits no admina ir pusgadu vecs, pēc vairākiem darbības pārtraukumiem forumā ir tie paši gļuki.

Senior Member
    Jul 2010
    401

nu, jopcik. Te viss ir beidzies, ka neviens pirkstu neliek klāt, lai kaut ko salabotu?

Senior Member
    Mar 2011
    688

Mnu, kā redzi, es jau arī esmu prasījis un bez kādām atbildēm vai brīdinājumiem par darbiem. Plus iepriekš norādītās lietas arī nav salabotas, tā kā pieņemu, ka no admina puses forums ir visai pamests.

Senior Member
    Sep 2013
    245

Ierakstīt var, značit viss kedā.
    Lai notiktu īsta jautrība, vajag troļļu bariņu. Es ceru uz skolnieku brīvdienām

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Izskatās ka tu būtu tas troļļu pavēlnieks. Pamēģini no sākuma piereģistrēties, trolli.

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    989

Izskatās, ka Latvijā vienkārši ir apsīkusi vajadzība pēc elektroniķu foruma kā tāda. Kur uz citu darbiem paskatīties un ar savējiem palielīties. Un darīt to dzimtajā valodā. Vai arī tiešām neviens neko vairs netaisa? Vai ir citas vietas, kur šie ļauži apmainās domām un idejām? Tajā pašā Boot forumā jau arī pļāpā par visu ko, tikai ne par elektroniku un programmēšanu. Un ja par programmēšanu, tad par datu bāzēm un grāmatvedību. Ja nebūtu pārējās pasaules, nomirt varētu no garlaicības.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Taisīt jau taisa, un raida, bet... Kuru tas interesē?

Kas attiecas uz forumu, tad Vinchi pastāstīja sekojošo:
    Cau! Jā ar forumu nav labi. Firma ar kuru vienojos par foruma updeitu neko sakarīgi nevar izdarīt un tas džekiņš kas pie tā strādāja ir nozudis. Man ir doma varbūt jārunā ar kādu forumieti, kurš šīs lietas pārzin. Varbūt varēs palīdzēt savest kārtībā kaut ko. Itkā jaunā versija ir uzlikta bet nevar vienlaicīgi testēt kopā ar veco versiju jo ir dažādas PHP versijas katrai foruma versijai. Izksatās ka šo jautajumu risināsim pēc svēktiem jo tagad visiem baigā steiga.

+