Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lielas dažu vijumu induktivitātes kalkulators -
+
1 2 3

thread: Lielas dažu vijumu induktivitātes kalkulators

Senior Member
    Aug 2008
    565

Pameklē netā kādu kaukulātoru, kas ir domāts teslas spoles primārā tinuma aprēķināšanai.
    DRSSTC teslas spolēm primārais tinums bieži tiek tīts no vara caurulītes.

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,024

psc kungi elektronikji, tik gruuti vienu formulu sareekjinaat ??? Man jei bogu ir KAUNS vnk. Es te jau vienam biedram skaipaa jau plkst 12.40 iemetu rezultaatu, bet sheit liidz vakaram veel neviens nav iedevis korektu atbildi .............
    un vēl... arnis = bowers = wilkinss = kaspich = epis =tvdx = didzis =janisp = Jack Daniels = jankus =normunds = abidox = Vikings =ansius = JDat = Jurkins =ivog utt utjp. Patiesībā tas ir arņa personīgais forums, vienkārši aiz nav ko darīt Arnis uztaisīja dažus simtus useru un regulāri raksta no dažādiem nikiem. Lai būtu dzīvība. :P [ C-JDat ]

Senior Member
    Aug 2008
    565

psc kungi elektronikji, tik gruuti vienu formulu sareekjinaat ??? Man jei bogu ir KAUNS vnk. Es te jau vienam biedram skaipaa jau plkst 12.40 iemetu rezultaatu, bet sheit liidz vakaram veel neviens nav iedevis korektu atbildi .............
    Formula ar kuru rēķina induktivitāti monolītam vadam, tā kā nebūs tā pati, ar kuru rēķina, satītai caurulei.

Senior Member
    Mar 2011
    656

Formula ar kuru rēķina induktivitāti monolītam vadam, tā kā nebūs tā pati, ar kuru rēķina, satītai caurulei.
    Vari pamatot kāpēc?

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    358

Rēķināju no tās hamwaves lapas ar to kalkulātoru + ha, ha visparastāko kontūra rezonanses formulu. Sanāca 2 dažādām jau eksistējošām spolēm + 4 nF rezonanses f ar precizitāti nepilni 100 kHz....
    Jaunā spole būs gatava un nomērīta reālā ģeneratorā domāju otrdien.
    Līdz tam vēl pastīšos ko te ieteicāt citus variantus.
    ...

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,024

un kur tad ir tavs prasiitais " indiktivitaates apreekjins" ?
    un vēl... arnis = bowers = wilkinss = kaspich = epis =tvdx = didzis =janisp = Jack Daniels = jankus =normunds = abidox = Vikings =ansius = JDat = Jurkins =ivog utt utjp. Patiesībā tas ir arņa personīgais forums, vienkārši aiz nav ko darīt Arnis uztaisīja dažus simtus useru un regulāri raksta no dažādiem nikiem. Lai būtu dzīvība. :P [ C-JDat ]

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    358

Tā lapa darbā palika, ielikšu pirmdien. Tur jau nav viena vien....ir divas virknee, un svarīga ir gan frekvence, gan jaudas sadalījums prooppoorcioonaalli taam

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    358

Taatad tas hamvaves kalkulators spolei ar N=4, D videejais=125, l=100 un tiits ar 10 mm cauruliiti dod L-1,59 mikroH,
    Arnis dotaa f-la saka , ka buus 0,88 mikroH....
    Starpiiba gandriiz 2 x
    Tuuliit pameeriisim frez. , bet taakaa to reekjinu ar prasto f-lu tad taapat nevarees izspriest kursh rezultaats pareizaaks, kas man iisti nemaz nav svariigi , jo viss apreekjins ar Hamvave+ vidusskolas f-la divos stipri dazaados gadiijumos nekaadu dizo kljuudu nedeva

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    358

Protams, neizsleedzu arii variantu, ka nepareizi lietoju to kalkulatoru, bet tas arii nav svariigi, joks tipa...

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,809

Pa to laiku kamēr ar matemātiku nodarbojies, sen jau spoli būtu uztinis un nomērijis, cik tur dzīvē ir. Vai arī kādu vijumu pa virsu uztinis un pēc tam vajadzīgo iduktivitāti piedzinis. Tur tak darbs maksimums pusstundai.

+