Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Austiņu pastūzis.
+

thread: Austiņu pastūzis.

Senior Member
    Dec 2008
    3,271

Austiņu pastūzis.

Puikam vajadzēja ausu stiprekli - doma bija kaut ko salīdzinoši vienkāršu ātri salodēt, kurš kustina visu - skatījos visādus variantus, kiti no čaina neinteresēja..citiem liels DC offsets un peld - vajag servo, citiem būkšķi /on off - vajag aizturi.
    Uzdūros uz Passa kolēģa shēmu ( interesanta ar optronu miera strāvas kontrolei - nekādas regulācijas- principa var likt arī citu "priekšu" ja nepatīk opamps, izejā var likt gan BJT(ir varianti ar darlingtonu BDW) , gan mosfetus - es liku IRF160/9610 jo FQP3N30 / FQP3P20 (kas ir tuvāki "japoškām" un tiem nav irfu P kanāla "kumpurs") lemona varēja tikai pa 5 gab sūtīt , bet man tik daudz nebūs kur likt...opamps kā shēmā, BB oriģināls ( var barot ar+-24V ja augstomīgas ausis jādarbina) nevis ķīnas feiks. Var likt citus opampus, tikai jāskatās vai nevajag kompensēt. Man nav nekāda kompensācija. Viss ir labi. Kaste no ebaja modificēta un Neutrik štekeris lemonā maksāja apm 3 EUR, kas imho nav dārgi. Poci sākumā gribēju no amfitona likt, bet beigās visu melnu saliku.Principā viss tā teikt uz budžetu orientēts. Plates pats zīmēju - nav baigi skaistim bet strāda labi.

Baroklim ir trīs opcijas - parasts 15V regulators bez rezistoriem, ar rezistoriem - un ar gaismas diodi kurai paralēli kondiķis. Man ir pēdējais variants - tikai ar diodi + kondiķis. Tas paceļ biku izejas spriegumu atkarībā no LED - man ir kādi 16,9V izejā. Spožos zilos, baltos nevajagot likt - trokšņaini esot. Man dzeltenie bija daudz - tapēc ieliku. CRCRC filtrā saliku kas man bija pa rokai. Par cik miera strāvu uz 100mA ieregulēju - barokļa rezistorus biku samazināju lai nav lieki jākarsē un lai paliek regulatoram ko regulēt jo uz katru filtra posmu man kādi 0,6V "nokrīt". Trafu uzliku 2x15V -17VA(nožēloju, ka toru nepaņēmu- šis tomēr izstaro baigi - nacās ekrānu uzlikt jo bija pavisam minimāls fons kreisajā kanālā ar oscili lūrot), bet principā var lielāku pie tādas miera strāvas - ir gana silts. Ja vajag 24V barošanu - tad gan kāds 20-25VA un 2x22V jāliek, vai kaut kas tāds. Izejā pie 47R slodzes- kādi 9V rms. Radiatori traņiem - kādi 60 grādi, regulatoriem - kādi 40. Principā varēja pie šādas miera strāvas lielākus likt bet 48h stundu laikā viss stabili. Dc izejā stabils, nepeld un atkarīgs no pampa pamatā - 0,1mV un apm. 1mV otrā kanālā. Var principā bez tā kondiķa pret zemi mēģināt un tad skatīties. 22uf elektrolītus visus liku nepolāros. Pastiprinājums apm 5x.

Varēja principā atvērumus saurbt gaisa apmaiņai, bet zinot ka sīkaos uz galda var limonādi izliet, labāk lai silst

klausījos 3 dienas, skan kā pienākas, neko sliktu nevaru pateikt ar savām čuguna ausīm

Vēl varbūt aizmugurē rca izejas jāizveido - varēs kā preampu izmantot.

sākotnējais variants:

20Khz - viss stabils, arī sinusoīda pie 100Khz. nekas neierosinās. Tas jāčeko ja opampus maina dažādus ...

Senior Member
    Oct 2014
    137

Tas opto izolātors peld atkarībā no slodzes

Senior Member
    Dec 2008
    3,271

cik es saprotu - pie ausu slodzēm tur nekas nepeld. Jo miera strāva ir paliela + ausu slodze ir no 30 omi un uz augšu.

Senior Member
    Oct 2014
    137

Ideāli derētu LT1166

Senior Member
    Dec 2008
    3,271

Imho kā šaut pa zvirbuļiem ar lielgabalu ..tas tak power ampiem ne jau ausiniekam...sarežģītāk un bezjēdzīgāk imho ausiniekam.

Senior Member
    Oct 2014
    137

OP ampam vel derētu neliela lokālā saite

Senior Member
    Dec 2008
    3,271

Šinī variantā ir ok, ja izejā darlingtoni- tad gan vajag cik lasīts.

+