Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Laboratorijas barošanas bloka iegāde
+
1 2

thread: Laboratorijas barošanas bloka iegāde

Member
    Feb 2016
    48

Laboratorijas barošanas bloka iegāde

Sveiki, kādā virzienā skatīties, ja gribu darboties ar dažādiem mazjaudas slēgumiem (pastudēt dažādu tranzistoru veidus), loģiskajām shēmām droši vien derēs atsevišķs 5v bloks? Vai vajag divu kanālu bloku? Cena ap 100 eur. Ja ir kas tiešām labs, var arī dārgāk.

Member
    Feb 2016
    48

Ko sakat par šo?

https://www.tme.eu/lv/details/tp-230...avoti/twintex/

Nevaru pārlabot savu pirmo postu, jo neviens pārlūks man šim forumam nerāda "citēt, labot, atbildēt utt" opcijas.

Senior Member
    Sep 2013
    239

Vienkāršu barošanas bloku par krietni mazākām naudām var uzmeistarot pats.
    Ja neesi ierobežots līdzekļos, arī šis ir OK, ja pēkšņi pāries vēlme darboties, tepat forumā varēsi mēģināt notirgot

Senior Member
    May 2009
    Talsu raj
    1,086

Ko sakat par šo?

https://www.tme.eu/lv/details/tp-230...avoti/twintex/

Nevaru pārlabot savu pirmo postu, jo neviens pārlūks man šim forumam nerāda "citēt, labot, atbildēt utt" opcijas.
    Ideāls baroklis, es būtu laimīgs, ja man tāds būtu, kad sāku darboties

Senior Member
    Oct 2014
    149

ir interesantak darit pats
    TST300/014 300W 2x28V 5A trafs =40eur, 2x tilts + 2x electrlit kondensators =20eur, 2x radiatori =20eur, paris judigi bipolarie + operaciju pastiprinataji.. paris citi sikumi

letak.. var izmantot parveidot jaudas pastiprinataju detalas cita seciba

Member
    Jul 2013
    44

+12, -12, +5 volti - kompja baroklis, cena 3-5€. Smukumam un kontrolei 3x 100V/10A mērpaneļi no Ali, 2$ gabalā. Vēl daži on/off slēdži tīklam un izejas spriegumiem. Viss kopā 10-12€ + nedaudz izdomas un darba prasmes. Ja kas nav skaidrs, tad google un yotube. Kad iegūta zināma pieredze, ATX barošanas bloks var kalpot par parbūves ojektu regulejama sprieguma un strāvas avotam līdz 50V/5-10A.

Senior Member
    Oct 2014
    149

var ari ATX kompja barokli nepartaisit, bet pievienot pie +12V '' buckboost '' parveidotaju ar konstantas stravas un sprieguma rezimu
    pats tadu izgatavoju 0..20V 10A uz TL494
    partaisit ir viegli TL494,UC3842..utl vecos/letos paroklus.

Member
    Feb 2016
    48

Tas skan viegli tam, kas zin kā darīt.

Senior Member
    Mar 2011
    650

flybackmaster, cilvēks meklē ar ko mācīties tranzistoru slēgumus, Tu viņam iesaki kompja barokli pārbūvēt. Nu WTF, kamoon.
    Pauchuk, jā, Tevis minētais ir OK gan priekš iesākuma, gan vidusmēra darbošanās.

Senior Member
    Oct 2014
    149

kas tur gruts nopirkt ATX un buck boost parveidotaju Ebay un pievienot 3 vadinus

viegli, jo daudz iesaceju instrukciju atrodams interneta ka partaisit un parbuvet utt

+