Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
35 AC-212 pareiza mērena uzlabošana -
+
... 2 3 4

thread: 35 AC-212 pareiza mērena uzlabošana

Member
    Mar 2016
    94

Attiecībā uz elektroniku es neesmu pirmoreiz ar pīpi uz jumta, parlodēt s90 nav nekas sarezģīts nekas nav sajaukts, viss tika divreiz pārbaudīts, vēl drošībai izzvanīju cauri vai fāzes pa vietām.
    kā jau minēju shematiski neko neizmainīju. tumbas slēgtas pie tā paša pastiprinātāja ar tiem pašiem vadiem un kompis ar karti arī tas pats. kāda iespēja ka kamēr laboju tumbas karte izdomāja sāk skaļāk šņākt? jo sņāca arī pirmstam, tik netik uzkrītoši.

nu kartei man apmēram skaidrs kur problēma, barošānas linija elektrolīti ižžuvuši. bija līdzīga karte kādreiz taj pārlodēju un šņākoņa stipri jūtami samazinājās.
    bet šitai nemocīšos, ir jau sen laiks upgreidot uz labāku karti par Soundblaster audigy 2ZS, šī jau veca, pats dabuju entos gadus atpkaļ un jau bij lietota , bet nu pa velti dabūju taka nav ko sūdzēties.

PS. lasu krievu formumos ka džeki spriež kāds skaļrunis labāk der vidos lai augšās nemirst nost, tur runa par 10gd-36k kuru es ar esmu dzīve redzējis kautkur, cik tur tiesa ir tas labāks un cik traki filtrs japartaisa lai to pielāgotu? teiksim tā ja nav liels čakars un ir kāds kas liek galvu ķīla ka uzlabojas situācija tad ir vērts bet ja tas ir tikai baumas tad nav vērts mocīties.

Member
    Mar 2016
    94

tam 10gd-36k izskatās ka ir tā putu piekare kas drošvien uz vecumu ir sen sabirusi un jamaina vaine?

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,031

10 gd36k ir 10gdsh1-4 - shirokopolosnjiks, un ja man atminjaa , tad 20cm diametraa.... pa manam tas skaljrunis ir konkreeta miskaste, un ieksh s90 izmeeru deelj vispaar nav integreejams ........
    un vēl... arnis = bowers = wilkinss = kaspich = epis =tvdx = didzis =janisp = Jack Daniels = jankus =normunds = abidox = Vikings =ansius = JDat = Jurkins =ivog utt utjp. Patiesībā tas ir arņa personīgais forums, vienkārši aiz nav ko darīt Arnis uztaisīja dažus simtus useru un regulāri raksta no dažādiem nikiem. Lai būtu dzīvība. :P [ C-JDat ]

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,031

vēl drošībai izzvanīju cauri vai fāzes pa vietām.

par sho attieciibaa uz piikstuli vareetu bik preciizaak ??
    un vēl... arnis = bowers = wilkinss = kaspich = epis =tvdx = didzis =janisp = Jack Daniels = jankus =normunds = abidox = Vikings =ansius = JDat = Jurkins =ivog utt utjp. Patiesībā tas ir arņa personīgais forums, vienkārši aiz nav ko darīt Arnis uztaisīja dažus simtus useru un regulāri raksta no dažādiem nikiem. Lai būtu dzīvība. :P [ C-JDat ]

Member
    Mar 2016
    94

nu ko tiesi precizāk, ar testeri pārbaudiju vai vads kam jaiziet pie pikstuļa plusa arī tur pienāk. skaidrs ka nejau grūdu pīkstulī kroneni bateriju un mēģināju saprast uz kuri pusi bīdīsies membrāna.... :d tā baseniekam var darīt.

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,031

vads kam jaiziet pie pikstuļa plusa

no kurienes TAVAA sheemaa iznaak vads, kursh TEV iet pie piikstulja plusa ?

Member
    Mar 2016
    94

shema vot nav ta zimeets gan , bet es pirms jaucu ara visu pats sanummureju un sazimeju lai pectam viss ir vienkarsi, un ta ari bija.

Member
    Mar 2016
    94

es shēmu diži nepētīju jo man jau viss bij sazīmēts, bet ja var ticēt taj ko netā atradu un novilku kas izskatās autentiska tad ppikstulis ir ieslēgts pretfāzē, kamēr vidus ar basu ir fāzē.

kautgan blakus noraditais filtra detalu izkartojums nesakrit ar to kas ir manejas tumbas taka ej saproti, bet apaksa rakstiits 35AC-212, bet nu man diezgan vienalga jo tumbas ir saliktas un viss skan ka vajag

+