Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Kur un cik reāli dabūt 8Р3С-1 lampu
+

thread: Kur un cik reāli dabūt 8Р3С-1 lampu

Senior Member
    Sep 2009
    505

Kur un cik reāli dabūt 8Р3С-1 lampu

Sveiki visiem. Ir ienācies pašbrūvēts lampu pastūzis kuru cilvēks ļoooti grib reanimēt. Pirmajā apskatē viss šķiet OK stāvējis sausā vieta un viscaur korodējis. Pa lielam lāgam iztīrīt, daži kondiķi un šur tur atjaunot lodējumu.
    Bet šeku reku viena izejas lampa sasprāgusi.

Tad jautājums cik reāli ir šobrīd tādu lampu dabūt vietējā tirgū un ar kādu budžetu jārēķinās.

Senior Member
    Jan 2009
    181

Kas tas par tādu brīnumu? Pat Google tādu nepazīst.
    Varbūt biji domājis 6P3C-1? Tādas man ir pārītis, ja vajag.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,832

Man arī liekas, ka runa iet par 6Р3С http://tec.org.ru/board/ehlekrovakuu...1/241-1-0-1498 Lampa, krievu laikos, bij plaši izmantota kino un radiotranslācijas pastiprinātājos.

Senior Member
    Sep 2009
    505

Jā kļūdijos ir 6Р3С-1 bojātai 6 bija padilis un izskatijās, kā 8.
    Jāskatās kad būs laiks patestēt aparāta darbaspējas un tad redzēs ko tālāk jo cilvēkam budžets ierobežots un aparāts nostaļģijai (ikdienai viņam citi rīki)

Senior Member
    Dec 2008
    3,284

tieši tā - priboja dubultā staru tetrode. Iekš LV gan jau pa 5 EUR gab var dabūt - ebājā ar šipingu pa 10 nieku - nav jau nekas astronomisks. Tā lampa kalpo arī ilgi ja netiek kurināta baigi...1000h pie max rādītājiem..ja biku zemāk tad attiecīgi krietni ilgāk.

Senior Member
    Oct 2014
    182

Man ar tādas ir un vel tādas kā 6p36 utt

+