Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vara galvanizācija ar platīnu vai palādiju
+

thread: Vara galvanizācija ar platīnu vai palādiju

Member
    Mar 2016
    99

Vara galvanizācija ar platīnu vai palādiju

Sveiki, ir radusies tāda nepieciešamība galvanizēt pāris kapara gabalus priekš dzīvsudraba kontaktiem,. vēlos pēc iespējas mazāku pārejas pretestību tāpēc domāju varētu uzklāt anodējot platīnu vai palādiju, kāds ir ko lidzīgu darījis vai ir kāda pieredze, varbūt ir kāds kas to izdarītu par maksu , man ķīmija nav mīļākā lieta. pārāk sarežģīti tas laikam nav bet parcik neesmu darījis iepriekš nezinu kādas skābes utt vajag un druscīt arī šaubos par paša procesa gaitu.
    Ieteikumi?

Paldies.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Platiins un zelts kaa jau ceelie droshi vien ar tiem salashnjaam Cu un Hg dzimumattieciibaas nestaasies. Varu sakonekteet ar zeltiitaaju. Par platineeshanu natceros vai bija vinjam. Palaadijs ir leets ...varbuut kautkur meetaajas..

Member
    Mar 2016
    99

Nu parcik man darišana ar dzīvsudrabu tad man der jebkurš metāls kas nereaģē ar to, tātad arī palādijs un tas laikam bija lētāks par platīnu.
    Nu esi tik laipns, ja tev ir palādijs lieks un varbūt vēl kāds kam ir tā uzparikte jau gatava galvanizācijai uzraksti PM.
    paldies.

Senior Member
    Mar 2011
    692

Haha, man patīk termins "lieks pallādijs".
    Bet vispār par šo var interesēties pie juvelieriem, kuriem ir galvanizācijas iekārtas. Esmu redzējis pašu zeltīšanas procesu, tas ir visai ātrs.

Member
    Mar 2016
    99

nujā lieks palādijs jau laikam nemēdz gan būt, tik lieks čuguns
    nu es pirms kautkur vēršos būtu priecīgs sagaidīt varbūt šeit kādu, kas var ieteikt cilvēku, kam iespējams jau ir visas iekārtas un kas ir to darijis iepriekš.

Senior Member
    Mar 2011
    692

Mnu, konkrēti galvanizācija ir šim:
    http://www.steinboks.lv/#
    Bet nu par cenām es neko nezinu.

PS, starp citu pallādijs, ne palādijs.

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,408

Platiins un zelts kaa jau ceelie droshi vien ar tiem salashnjaam Cu un Hg dzimumattieciibaas nestaasies
    Zelts amalgamējas nekavējoties. To labāk dzīvsudrabam nerādīt. Cik esmu manījis dzīvsudraba slēdžus un relejus, nekādu eksotisku dārgmetālu klājumu uz to kontaktiem nebija.
    Alles was echt ist, ist gut!

Member
    Mar 2016
    99

nu volframs un melnais metals draudzeejas ar dzivsudrabu, draudzejas ari ta saucama platina grupa (palladijs, platins, rodijs utt) tiesi ta zelts nedraudzejas tas reagje , sudrabs ari laikam darija to pasu.

kapec skatos uz platina grupas metaliem, jo tos salidzinosi viegli uzklat galvanizacijas veida, volframu vai melnos bus sarezgitak pie nosacijuma ja gribas labu elektrisko kontaktu.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Platiiina paarklaashanas nav un pallaadijs arii izteereets...nevaru liidzeet

+