Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Rīga-310 Stereo
+

thread: Rīga-310 Stereo

Junior Member
    Dec 2017
    14

Rīga-310 Stereo

Sveiki. Varbūt kādam ir elektriskā shēma saglabājusies, .pdf vai .dvju formātā. Internetā bija(radiopagājībā) tik viņa nezin kapēc ir kļūdaina, jo nav parādīts tur sprieguma stabilizācija kas tieši man ir vajadzīgs.
    Zinu ka aparāts nav Hi-End bet nu tapat ir velme savest kartībā.

Senior Member
    Feb 2008
    813

gugle iedeva šitādu un vēl dažus

https://elektrotanya.com/riga-103.pdf/download.html

Member
    Apr 2011
    Rīga 29533218
    34

Junior Member
    Dec 2017
    14

Paldies par atbildēm. Izskatās ka tās shēmas arī neatbilst. Dīvaini ka tā, jo parasti vecajai tehnikai atrodu shematikas, un tās arī atbilst, tā kā tām vajadzētu, bet nu tagad tā ir kā ir. Varētu jau arī bez tās remontu instrukcijas iztikt, tik uz tās galvenās plates ir nosvilušas divas zenera diodes un rezistors, bet nav zināmi parametri..

Senior Member
    Sep 2013
    248

Kuru Tu sauc par galveno plati, to, uz kuras ZF pastiprinātājs un tembrbloks?
    Man kautkur mētājas servisa instrukcijas grāmatiņa ar shēmu, savulaik nopirku Latgalītē, bet tas ir lauku mājās, un tik drīz es turp nebraukšu.
    Barošanas bloks deva ārā 12V, tā kā arī uz platēm spriegums nav lielāks.

Junior Member
    Dec 2017
    14

Tieši tā, par to arī biju domājis. Jā, viņš arī ir paredzēts 12V barošanai, uz tās jaudas pastiprinatāju plates ir pāris zeneri, traņi kas nomet spriegumu uz 3V, lai varētu padarbināt uztvērēja plati, un kasešniekam motoru. Tas viss itkā būtu ok, tik motors negriež kā vajadzētu, ļoti lēni principā. Un uz pāris rezistoriem ir redzamas sviluma pazīmes, kas jau pats par sevi visu izskaidro. Īsti profiņš neesmu elektronikā, bet šis aparāts dikti patīk

Senior Member
    Sep 2013
    248

Ja es pareizi atceros, tad kinemātika šamam bija ungāru ražojums, kkaas tur sapasēja ar VEF Sigmu un RRR šūplādi, bet neesmu īsti drošs, sen tie aparāti nav kustināti.

Senior Member
    Dec 2007
    Rīga, tel.67423800, 22012111
    1,886

nomet spriegumu uz 3V, lai varētu padarbināt uztvērēja plati, un kasešniekam motoru. Tas viss itkā būtu ok, tik motors negriež kā vajadzētu,
    3V motoram OK ???

Senior Member
    Sep 2013
    248

Motoriņš bija uz 9 voltiem..

+