Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Kur dabūt neodīmija magnētisko lentu vai līmējamos magnētus ?
+

thread: Kur dabūt neodīmija magnētisko lentu vai līmējamos magnētus ?

Member
    Mar 2016
    99

Kur dabūt neodīmija magnētisko lentu vai līmējamos magnētus ?

Interesē atrast magnētisko lentu ar pēc iespējas stiprāku mag. lauku.
    Varbūt kāds zin vai ir arī tādas lentas kura ir ar homogēnu lauku, respektīvi lentas viena puse ir viens pols un otra otrs vai arī visas nāk pa pāriem?
    Kur lv varētu dabūt kautko šādu?

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    925

Veikalos, kuri atbilst pēc profila

Senior Member
    Feb 2007
    Rīga, LV
    565

Arrow

miroņu spārdītājs
    Lētāk ir mācīties no citu kļūdām, nevis no savējām...

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    925

Nu bet kāpēc tad šis rādās sākuma lapā pie "jaunākajiem ierakstiem". Vainīgs jau vien es pats, neieskatījos, ka "jaunākais ieraksts" ir bezmaz kaķa pensijas vecumā. Varbūt ir jēga pārdomāt lietderību vecus ierakstus rokas režīmā izdzēst no galvenās lapas "jaunumiem"??

Tas bija ļoti labu vēlošs un maksimāli pieklājīgs ierosinājums moderatoriem.

PS - centīšos neiekrist citrreiz, bet jāapzinās realitāte, ka dažās operāciju sistēmās datums atainojas ar mikroskopiska izmēra burtiem, normāli tos nemazam neredz, ja vien īpaši nepalielina.

Tā, atvainošanās nodrukāta, dodos noslaucīt ar mironi nosmērētos zābakus

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,429

Varbūt ir jēga pārdomāt dzīvi un iemācīties lietot forumu. Sliktam dejotājam pat olas traucē.

Senior Member
    Nov 2014
    129

"Sito čikstēšanu šaja forumā es nesaprotu, kapēc nevar vecas tēmas aiztikt? Vismaz interesantāk kā tagad kad neko vispār neraksta neviens

Senior Member
    Mar 2011
    715

Piekrītu. Vismaz kāda aktivitāte.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,429

Cilvēkam vajag materiālu priekš projekta... Pa mēnesi vai diviem būs atradis. paiet pus gads un viens pamodās... Tālāk vispārēja frāze un sašutoms ka ieejot reizi pus gadā rādās jaunumi. Vai tad tiešām tik grūti paskatīties uz datumu pirkms rakstīt atbildi. Mēdz būt ka uz 3 gadu vecu jautājumu, kurš vairs nav aktuāls, tiek sniegta atbilde.

Ja gribās par kaut ko parunāt, tad runājam. Taisam jaunu tēmu, vai āķējam kaut pie 10 gadus vecas. Vairāk tā kā stāsts kas būs tas apspriežamais objekts. Rekomendācija kur dabūt nedīma magnētus pēc pus gada?

Kāpēc neviens nerunā. Izaugām un palikām veci. Man nav jautjumu kā palaist SSM2167 mikreni, RF LNA modulīti no Ķīnas, Arduino vai ko citu. Tāpēc arī nejautāju. Kāds pajautās, tiks atbildēts. Kaut vai nesenais stāsts par Raspberry Pi.
    Ko būvēju? Būvēju specifiskas lietas savam hobijam. Vai man par to būtu jāstāsta? Nē, jo projekti ir procesā. Kad uzbūvēšu, tad arī lietošu. Pārāk specifiski lai vēl kādam būtu interese.

Bet nu tomēr. Ir tāds projekts Minitiouner. USB SAT uztvērējs radioamatieriem. Strādā ar closed source softu uz windows. Man vajag lai strādātu uz linux. Ir projekts longmynd. Saliku dzelžus kopā palaidu uz RPi. Darbojas. Man sava specifika ar I2C LNB vadību. Atrisināju caur bāsh. So what? Nākošais solis: izmest USB no tūnera un palaist tuneri pa taisno no RPi GPIO. Kam, izņemot mani tas ir interesanti?

Taisu attālināto vadību Icom IC-735 transīverim. Tur sava specifika sākot ar barošanas bloku, antenu pārslēdzēju un beidzot ar NanoPi NEO2 + OpenVPN. Pārāk specifiski lai rakstītu un atbildētu uz jautājumiem.

Tad nu tāpēc arī klusums.

Senior Member
    Nov 2007
    163

Man nebūtu iebildumu uzzināt pieredzi par neodīma magnētiskās lentas iegādi arī pēc gada vai diviem.
    Ir forši, ka šādu informāciju var latviski atrast internetā.

+