Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
PTFE parklajums uz orgstikla?
+

thread: PTFE parklajums uz orgstikla?

Senior Member
    Mar 2016
    101

PTFE parklajums uz orgstikla?

Sveiki, nevareju īsti atrast , kur šõ ielikt tāpēc pajuatāšu tepat,
    saprotu, ka industriālais PTFE pārklājums tiek veidots daudz savādāk, bet man ir nepieciešams paeksperimentēt ar dzīvsudrabu un man ir orgstikla jeb akrila materiāls kuram pēc virsmas apstrādes un frēzēšanas gribētos to virsu padarīt maksimāli slidenu un nemitrinošu, ir kautkādi PTFE aka teflona pūšamie aerosoli vai kas cits ko šādā gadījumā varētu lietot?

paldies.

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    926

Normāli pannām un gludēkļiem uzpūš pulverveida premiksu un velk caur tuneļkrāsni. Lielais čakaris ir tas, ka grāds par daudz vai grāds par maz un viss aiziet brāķī. Straume savlaik mocījās gadu vai vairāk, kamēr Franči par bargu naudu saregulēja tuneļkrāsni. Mājas apstākļos tas ir tikpat reāli kā aizbraukt uz Venēru un atpakaļ. Bet var nopirkt teflona plāknses, pirmkārt Latv Ķīmijā (Katlakalna ielas bāzē), un otrkārt Plastena.lv tupat kvartālu attālumā. Pielīmēt to neizdosies, bet pieskrūvēt gan var, ja vēlas ietaupīt svaru, ti biezumu.

Senior Member
    Mar 2016
    101

Straume, tā pati, kas ražoja mikserus un kafijas dzirnaviņas? Diez kam viņiem vajadzēja teflonu?

Lai vai kā nujā es arī biju ieodmājies vienkārši pirkt teflonu kā plastmasu nevis kā pārklājumu, jo cik saprotu teflona plastmasai virsmas slidenums līdzvērtīgs pārklajumam? Problēma mana gadījumā ir tajā, ka man vajag redzēt cauri un teflona plastmasas neviena nav caurspīdīga , labakais kas laikam ir tas ir matēts caurspīdīgums, tapēc detaļu veidoju no orgstikla un pārklajums jādomā pūšamais. plus arī orgstiklu var smuki salīmēt.

Pie nosacījuma ka nav nepieciešams lai tas pārklājums būtu ilgs vai super noturīgs, cik efektīvs būtu vienkārši PTFE pūsamais aerosols balonā? Es tieši par tādu šobrīd domāju.

+