Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Rūtera antenas pozicionēšana
+

thread: Rūtera antenas pozicionēšana

Junior Member
    May 2013
    6

Rūtera antenas pozicionēšana

Nepieciešama nedaudz informācija par rūtera antenas piegrozīšanu. Atrodos vietā ar sliktu zonu. Savam huavei rooterim nopirku dipola atklog antenu. Cik groziju un ķēru sanāca signālu noķert aizgriežot 180° projām no tuvākā torņa (iespējams, ka tur kads cits tornis), protams, ka ātrums nav diez ko liels un staigā. Katru reizi speedtestā cits rezultāts. Pašlaik arī nevar saprast vai atrumi ir tālmācības noslodze vai signāla kvalitāte manai lokācijai. Man daži jautājumi, lai turpinātu cīņu par interneta kvalitāti. Ar kādām programmām var apskatīt signāla stiprumu/kvalitāti reālā laikā, katram iedomatam punktam taisīt speedtestu ir ilgi. Pašlaik esmu nolicis pēc ātruma testa. Vai piepērkot otru tādu pašu antenu un noliekot to horizontāli ātrums palielināsies (iekrita acīs mimo divantenu komplekti piem iskr p32).Protams, atvainojos ja manā tekstā un rīcībā ir kāda muļķība, jo zināšanu par bezvadu tīkliem nav visai daudz.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,436

Kaut kā atgādina šo stāstu...

https://hackaday.com/2020/04/23/the-...-wifi-antenna/

Junior Member
    May 2013
    6

Man tas būtu jāizlasa? Vai visiem tas būtu jāizlasa? Un vai tas būs izglītojošs par tēmu?

Junior Member
    May 2013
    6

Paldies par atbalstu. 3 vakarus pasēdēju pie masta un sarūsējušajai naglai ar speedtestu un alu atradu virzienu (kaut ticu, ka šādai virziena grozīšanai jābūt savam softam un tehnoloģijai). Caur speedtestu tas ir ilgi un apnicīgi samērīt ātrumus katram virzienam. Laikam tomēr mana sarūsējusī nagla būs jāpamaina uz kautko labāku, jo 4g joprojām nestabils ātrumi staigā gan laika apstākļu dēļ, gan, iespējams, tīkla noslodzes dēļ.

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    929

4G?? Tad ar mobtel --> playGoogle --> Network Cell Infi Lite
    Vai ar USB puļķi HackRF-1.
    Vai ar personisko aprūsējušo naglu. kam pielikta RF diode un kondensators. Galā mērgalva.

Junior Member
    May 2013
    6

Paldies! Ļoti noderēs!

+