Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Aizdedzes apsteidzes leņķa korekcija. -
+
1 2 3 4 ...

thread: Aizdedzes apsteidzes leņķa korekcija.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Sprauslas jau tiek vadītas. Ja kas es runāju par 4tās paaudzes gāzes iekārtām. Sprauslas vada gāzes kompis, kurš ņem signālu no benzīna sprauslām. Tālāk tiek koriģēta līkne dažādiem dzinēja režīmiem. Bet ne par to stāsts..

Nu varbūt Tu vari man lūdzu pastāstīt kādu iemeslu dēļ dirsa būtu, jo to gāzi liek, tās pašas sistēmas, arī 10 un 5 gadus veciem auto un jaunākiem un viss iet, nekādus chekus nemet, ja viss ir pareizi uzlikts.

Tātad jautājums paliek vai ir kādi varianti, idejas kā varētu koriģēt aizdedzi nemanot vadības bloka iestatījumus??

Šķiet laikam kautko atradu, kādu risinājumu, ko piedāvā gāzes iekārtu ražotājs. Ja dabūšu šo, nāksies pārbaudīt. Vakarā iemetīšu aprakstu.. Ideja balstās uz to, ka tiek aizturēts laikā signāls no kloķenes.
    ok, tad es pie Tevis vai mj varu suutiit to bezgaliigo BMW lietotaaju kaudzi, kas mocaas ar Motronic 3.1., MS40 un jaunaakiem DME? taadu ir LJOTI daudz. vot, tad Tu vareesi savest visu kaartiibaa, ja?

Member
    Oct 2010
    59

Ar ko tieši viņi mocās? neiet tā gāze? vai Motronic neiet?
    GO HARD or go home!!!

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Ar ko tieši viņi mocās? neiet tā gāze? vai Motronic neiet?
    vot, nevis pa naktiim domaa par savu apsteidzes lenkji, bet noskaidro situaaciju par elementaaraakam/aktuaalaakam lietaam

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

nu labi, tad atklaashu mazu nosleepumu.
    VISAS normaalas Motronic sisteemas [es domaaju peedejo demitgadi visadiem zadrotiem un kopsh gada 1992. BMW, piemeram] un analogi Siemens risinaajumi [tur pamataa ciinja par patentiem/trademarks] veic parametru adapteeshanu.
    respektiivi, veido adaptaacijas kartes detonaacijas sensoriem [aizdedzes apsteigshanas korekcijai, atkaribaa no oktaanskaitlja, u.c.] un arii degvielai [peec zondes signaaliem].
    kas notiek, paarsleedzoties uz gaazi?
    pirmajaa briidii ir pamatiigs razbalanss. labaakajaa gadiijumaa. ok, pienjemsim labaako scenaariju. laikaa X DME paaradapteejaas.
    paarsleedzamies uz benziinu. shajaa briidii DME, pateicoties nepareizaam adaptaacijas karteem sakjer kljuudas par zondeem, par gaisa masas meeriitaajiem, par detonaacijas sensoriem..
    rezultaataa - DME paariet avaarijas rezhiimaa: paarmet iespejami veelu aizdedzi, ignoree zondi [pat, ja taas signaals atkal uz gaazi paraadaas], u.t.t.
    trakaakajaa gadiijumaa - ja iemet aktiivu gaisa masas meeriitaaja kljudu, brauciens uz tuvako diagnostikas centru garanteets nekaveejoshi.
    luuk, ar shiim lietaam buutu jaasaak. ibo liidz aizdedzes neoptimaalam lenkjim viss pasakums nemaz iisti netiek..
    Divi labi pazīstami cilvēki brauc ar bmw uz gāzes,un neviens no viņiem nekad nav sūdzējies ka kompis pieķer kļūdas utt.vienam ir 1996 gada 2.5,otram 1.8 Is 1997(tā šķiet),tā kā man nav iemesla viņiem neticēt ,nākošnedēļ sievas 2.3 turbo saabs arī tiks pie gāzes iekārtas.tad jau redzēs kas un kā ,bet ceru ka tu pārspīlē,nevar būt ka ir tik traki.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Tu neatstaaj nopietna speca iespaidu. pareizak sakot - pilniiga nejeegas.
    nee, es saprotu, gaazes iekaartas var likt arii taadi, kas 5 vadus speej savienot.
    man arii nav jaapieraada Tev, kaada ir situaacija, jo es nemaniiju Tavu sapratni par lietaam, kuraam runaaju.
    arii konkreetas vadiibas sisteemas, vai kaut motoru kodus Tu nesauc, Tev ir 318IS..
    ko Tu veelies.. dabuut agraaku aizdzedzi? nav probleemu. projekts [atkariibaa no tehniskajiem nosaciijumiem] prototipa limenii 5..20K LVL.
    citur probleemu nav? [Tev]. super. tad jau pa leeto/vienkaarsho tiksi cauri.

Senior Member
    Dec 2008
    590

Member
    Mar 2008
    35

Nu IMHO velosipēds jau ir izdomāts. Paņēmiens jau tika pieminēts. Gāzes devaiss "atskaņo" kloķenes signālu ar apsteidzi. Ar klasisko 60-2 tas varētu pat nebūt mega sareģīti.

Ar grozāmo sadeleni gan biki auzās var iebraukt, tas tiesa... Bet kamēr tās nav, bez grūtībām arī sadalenes signālu var "atskaņot" ar apsteidzi, jo tas vienmēr ir vienā un tai pat vietā.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Nu IMHO velosipēds jau ir izdomāts. Paņēmiens jau tika pieminēts. Gāzes devaiss "atskaņo" kloķenes signālu ar apsteidzi. Ar klasisko 60-2 tas varētu pat nebūt mega sareģīti.

Ar grozāmo sadeleni gan biki auzās var iebraukt, tas tiesa... Bet kamēr tās nav, bez grūtībām arī sadalenes signālu var "atskaņot" ar apsteidzi, jo tas vienmēr ir vienā un tai pat vietā.
    pag, pag. kaa tas ir - vienaa un tajaa pshaa vietaa? tieshi otraadi - tas NAV vienaa un tajaa pashaa vietaa. kaapeec gan [citaadi] tas buutu jaakontrolee?
    aa. p.s. ja ir vienaa un tajaa pashaa vieta, sadalenei parasti nav savs deveejs. tas paraadas pie mainiigas fazes

p.p.s. tas, ko es saku: galvenaas probleemas ir ar adaptaacijas parametriem, kas satur:
    a) apsteidzes lenkja kartes adaptaaciju
    b) degvielas kartes kartes adaptaaciju
    c) tuksgaitas apgriezienu adaptaacijas lietas
    d) silta un veesa motora palaisahnas adaptaacijas kartes
    e) kaarbas vadiibas adaptacijas lietas
    u.c.

tb, peec gaazes iekaartas uzstadiishanas shaadiem [advanceetiem] motoriem saiet deelii viss peec kaartas. savukaart, veciem suudiem [sore] iisti neredzu jeegu meegjinaat izspiest maksimumu..

Member
    Mar 2008
    35

Motoriem, kuriem grozāmo sadaleņu nav (tie joprojām ir vairumā, īpaši lētajā galā) sadalenes impulss notiek vienmēr vienā un tai pat lenķī pret kloķeni. To arī domāju. Sadalenes devēji savukārt ir 90% motoru, lai varētu nodrošināt sekvenciālo iesmidzināšanu.

Grozāmās sadalenes impulsa "atskaņošana" ar tuvu pie 720deg aizturi pie maziem rpm beigtos slikti. Lielos rpm gan manuprāt viss saietu - nenotiek tā kontrole ar tik tādu

Nav īsti skaidrs, ko tu vēlies. Uzcept pats savu devaisu? Tev ir problēmas ar esošo? Kādam konkrēti motoram?

Manuprāt ir lietas, par ko nevajag uztraukties. Piemēram aizdedzes adaptācijas (jo labāk, ka mēs uzgriežam savu [gāzes] lenķi agrāk), tukšgaitas gaisa adatācijas (tās nemainās kritiski, ja mums ir maisījums ir OK), palaišana (neko nezinu - imho tur neko nevajag, - ja tādas ir, tās balstās uz degmaisījuma adapatācijām), kārba (tā sēž kārbas blokā, ja tas viss nav apvienots. Ar motora darbību mazsaistīts). Pamatā ir jābaidās par degmaisījuma adaptācijas peldēšanu.

Vakar dzirdēju, ka tagad gāzes bloki lasa OBD kanālus un kontrolē adaptācijas tendences. Man nosauca divas markas. Viens bija Poļu Autronic.

Tai pat laikā ir lietas, par ko neuztraucas, bet vajag uztraukties: gāzes aparatūras mehānisko daļu kvalitāte. Tās nestabilitāti ar elektroniku kompensēt ir sarežģīti.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

nee, es neko taisiit netaisos [shajaa nozaree]. jo saprotu - lai uztaisiitu normaali, ir jaamaina stock DME pret 2 pluusmu/modulju.
    es arii saprotu, ka Tev nav nojausmas, par ko es runaaju, bet arii tas mani nemulsina
    jo mazaak sajeegas, jo viss ir vienkaarshaak.

+