Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Saules panelis -
+
1 2

thread: Saules panelis

Senior Member
    Oct 2014
    189

Ķīnā: pizģ... kāds ...... šito nopirka!! neticēsi es šo krāmu izvilku no kādas rupnicas miskastes . man ir vairāki darbinieki kas ar to nodarbojas ar četridesmit lidzīgiem veikaliem. ccp sedz visus piegādes izdevumus un nodokli arī nav jamaksā. es pats kad sāku nopelnīju 1800eur menesī.

Senior Member
    Feb 2008
    822

Nav viegli būt karantīnā...

Senior Member
    Dec 2006
    Gulbene
    220

Ķīnā: pizģ... kāds ...... šito nopirka!! neticēsi es šo krāmu izvilku no kādas rupnicas miskastes . man ir vairāki darbinieki kas ar to nodarbojas ar četridesmit lidzīgiem veikaliem. ccp sedz visus piegādes izdevumus un nodokli arī nav jamaksā. es pats kad sāku nopelnīju 1800eur menesī.

1)Lūdzu izstāsti, kur Latvijā nopirkt 5,5x5,5 cm saules panelīti.
    2)Cik maksā?
    3)Varbūt pats vari pārdot un ar OMNIVU atsūtīt?
    Imants

Jūrnieks nesmu, bet peldēt protu.....

Senior Member
    Oct 2014
    189

Par to naudu var nopirkt normalu saules paneli/shunu 3..10w. Domati ladet telefonu utt. Darza lampinam tas epokrids degradejas UV ,paliek matets un atslanojas. Un biezi tiek izmantota planas filmas shunas ar zemu efectivitati .

Senior Member
    Dec 2006
    Gulbene
    220

Par to naudu var nopirkt normalu saules paneli/shunu 3..10w. Domati ladet telefonu utt. Darza lampinam tas epokrids degradejas UV ,paliek matets un atslanojas. Un biezi tiek izmantota planas filmas shunas ar zemu efectivitati .
    Lūdzu izstāsti, kur Latvijā nopirkt 5,5x5,5 cm saules panelīti.
    Imants

Jūrnieks nesmu, bet peldēt protu.....

+