Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Capacitor ESR meter - China štrunta remonts!
+

thread: Capacitor ESR meter - China štrunta remonts!

Senior Member
    Apr 2013
    ---
    209

Question Capacitor ESR meter - China štrunta remonts!

Labdien

Mans ķīnas štrunts nobeidzies. (Jeb esmu muļķības pēc nogalinājis).
    MK-328 LCR ESR meter..
    Kā jau inteneta dzīles vēst, iekšas šiem visie vienādas...

Atliek vien spekulēt ka kādam LV mājās mētājās visi nepieciešamie štrunti - ATMEGA328P + Programmators.

Tātād nemeklēju pamācību kā un ko darīt. Bet meklējukurš varētu man salabot. Labāk kādam samaksāju uz vietas, un atdzīvinu.
    Nav pirmā reize kad nodedzinu savu štruntu, bet visticamāk ka ne pēdējā.

Labāk ka zinātu kādu kurš var atri un efektīvi atdzīvināt.
    Ja paveiksies kāds atsauksies!

Pateicos jau iepriekš.

Kā arī, protams ka ir rezerves variants ar ko strādāt, bet MK-328 kaut kā labāk patikās.

Senior Member
    Oct 2014
    190

jaieliek diodes/relejs ieejas aizsardzibai
    sheit var atrast kodu dazam no versijam.
    www.eevblog.com/forum/testgear/$20-lcr-esr-transistor-checker-project/
    v
    aru lidzet ar plates istradi/izgatavoshanu.
    ar STM32 var krasainu grafisko displeju pielikt www.crystalfontz.com/c/tft-lcd-displays/25

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,447

Varu gan pārlodēt, gan iešūt, bet neatmaksās skriet pēc mikrenes uz bodi un ķimerēties ar lodēšanu. Slinkums, zinies.

* Pāršūšanai pietiktu ar arduino UNO un dažiem vadiņiem, tikai jābūt vēlmei to izdarīt. Ja visu māk, tad 10 min jautājums. Ja nemāk, tad 1-2 stundas kopā ar iebraušanu tajā lietā.
    * Ja jau Tu izmanto to LCD testeri, tad jau ar pārlodēšanu arī nebūs problēmas. 15 min darbs.
    Es ticu ka tu to vari pats izdarīt!

Jā, esmu slinks. Veids kā mani motivēt parakstīties uz tādu darbu ir xy reizes dārgāk par jauna štrunta nopirkšanu. Bet ja vēl gribās lai ir ātri, tad motivācija maksās vēl log10(xy) reizes dārgāk.

Junior Member
    May 2009
    21

ar STM32 var krasainu grafisko displeju pielikt www.crystalfontz.com/c/tft-lcd-displays/25
    Displeji tur smuki, bet sūtīšana uz LV ap 40 €

+